Споделена история от Тинейджърски

Самотна
Момиче на 14 години съм. Не съм грозна, нито дебела. Нямам си приятел и се чувствам много самотна. Много ми е гадно когато приятелките ми си разказват истории за техните връзки. Има момчета който ме харесват, но не им отвръщам на чувствата. Винаги когато харесвам някого е обратното за него. После спирам и мнението им се променя--в повечето случей--. Много искам приятел, опора . Знам , че има време ,но чувствам празнина.
Моля без грубости.
_Miss_Upset_

Коментари

1.   Може би така е за добро.Не искаш да си харесаш някой як пич, който да ти разбие сърцето, нали така?
Опитай се да намериш човек, красив и добър по душа, за да не съжеляваш после.
По мое мнение отнема време да намериш точният човек за себе си.

*Syndrome

3.   Споойно ще си хванеш някой добър

*Георги6

4.   здравей аз съм момче на твоятя възраст и в същото положение нямям приателка а искам.Искам да има някой до мен да мога да споделям. Ако искаш ми пиши на скайп toni4433 би ми било приатно да си поговорим малко

emo_BOY

5.   Здравей , аз също съм самотен. искам да имам приятелка но нямам нещо късмет. Навсякаде около мен момичетата са несериозни или са разглезени кифли! Много ще се радвам да се запознаем пиши ми на goodboy_93@abv.bg

6.   Здравей мила .. аз имам същия проблем и аз съм момиче на 14 .. и аз не ходя с никой .. но преди време осъзнах,че не ми трябва някой до мен за да бъда щастлива .. има време за всичко .. и това време ще дойде когато ще сме обвързани .. не бързам (мисля,че и ти не трябва) .. нека да си говорят твоите приятелки за бившите им "гаджета" нали те са наранените.. не си мисли,че като не си имала "гадже" си някаква смотла или нещо такова .. ти се докажи като човек а другото самосебеси ще дойде .. Успех ! :)

Gerry ..

7.   Може би ти е писнало да четеш коментари от сорта " и аз съм в същото полужение" и прочье, но няма как.
гледам отдалеч как всичките ми приятели си имат гаджета, кой кого обича, кой просто ей така .. преди 2 сед. един фриенд си дойде от Франция за ваканцията, и нали тука няма нет, идва у нас да говори с едно момиче, което е от Румъния и в продължение на 2 седмици, гледах как така силно разплакваше момичето с от сорта "обичам те, не мога да живея без теб, когато не си до мен, се чувствам празен и след това заглушаваше микрофона, и се хвалеше ае тази много ме обича и се смееше кат луд" (да поясня учил съм френски в у-ще)
как цялото и семейство заради него си промениха плановете, а да не говорим какво я накара да му покаже от сорта сам съм в стаята хайде плис и т.н. в тези моменти ми ставаше мн. гадно просто няма дума с която да уточня,определя точно какво чувствах. и когато той си тръгна си казвах, господи, защо не аз, с какво той е нещо повече от мен. и знаете ли, разбрах защо, той не я обичаше, той можеше да има която си пожелае, защото е терикат, терикат в буквалния смисъл. а аз си казвах, де да имах и аз една такава приятелка, щях да я обичам истински и да и го показвах всеки ден, "никога" не бих и изневерил, но си останах сам самотник, и всеки ден се питам защо, защо не мога да имам една сериозна връзка. и накрая да поясня едно, и аз съм на 14... и от всичкото това разбрах, че не трябва да чакам нещата да дойдат сами, а да ги провокирам по някакъв начин ... успех ти желая, макар, че и на мен ми трябва много ама мноооого късмет .... и все пак ако не нарушавам правилата, и разбира се ако желаеш mail:cchumata@abv.bg

8.   Здравей, ас съм момче, но все пак мисля, че ще ти помогна.Не се притеснявай...сега навлизаш в периода, в който си обсебена от това, че приятелките ти имат много гаджета и си мислиш: "Защо и аз не съм така?" Ами ти не си така, защото може би си по-срамежлива и не смееш да тръгнеш към момчето, което харесваш и да му кажеш какво чувстваш. Трябва да се поукоражиш и да разкриваш чувствата си пред хората които би трябвало, а пък нали си и красива- не се притеснявай. Ако човека ти отвърне, това е добре- ще можете да започнете връзка. А ако не ти отвърне, живота е пред теб- красива си и скоро някой друг, когото харесваш, ще ти отвърне ;)

П.С: Ако това не е нарушение на правилата и ако ти искаш намери ме на майл: nik681@abv.bg