Споделена история от Тинейджърски

Дали.......??
Здравейте, аз съм момче и искам да попитам дали момичетата харесват окосмяването на момчето около пениса? (Искам съвети най-вече от женски пол)

На мен иначе ми е рано за секс ама все пак да попитам, защото искам да знам, когато ми дойде времето!!

П.С. Мерси предварително за съветите ;)

Коментари

1.   На мен лично неми харесва.Друго си е когато някой се е погрижил за интимните си части. Замисли се на тебе приятно ли ще ти стане ако момичето с което го правиш е космато отдоло ... ЕДВАЛИ ! Е има и хора които предпочитат да не се обезскосмяват.

Ж 17г

2.   Не знам, но света е пълно с п*д*р*** , които се бръснят навсякъде и са по-обезкосмени и от момичетата. За мен това не е нормално.

3.   Била съм и по двата начина - и с косми, и без. Когато пък момчетата тръгнат да се бръснат, тъй като космите са им по-дебели, започва много неприятно да боцка, а това пък съвсем не е яко, докато правиш секс и нещо постоянно да ти убива. Така че освен ако не е някаква непроходима гора, не ми пречи да си стоят natural отдолу.

4.   Мисля, че говоря от името на почти всяко момичета: Не ни харесва...Не става въпрос да е супер гладко и да няма следа от косми, а просто някаква подръжка. Никой не харесва козина там! :D Едва ли ще ви е много приятно да спите с момиче, което не се е обезкосмило, същото е и при нас :)

Мег*

5.   Мисля като 4!

6.   Съгласна съм с номер 4 ..

7.   Мерси за съветите...много ми помогнахте...и като кажа, че ще се обръсна, когато дойде време за секс, това не означава, че ще се бръсна целия от глава до пети, а означава, че ще се обръсна само около пениса..!

От АВТОРА ;)

8.   Не само е неприятно, но е и анти-секси.

9.   Разбира се че НЕ МИ ХАРЕСВА..
Ужасно е...по-добре ги махайй

10.   Мег, не говори от мое име, ако обичаш, защото не споделям предпочитанията ти.
Държа единствено на хигиената. Други претенции нямам.

11.   Не, че имам много опит, но единственият ми интимен партньор ми харесва много, много повече естествен. Преди се поддържаше нещо, но боцкаше. Но той е светъл.

12.   Много неприятно е, когато поискам да правя френска на някой, който е силно окосмен. Нагълтвам се с косми и направо се отвращавам....

14.   Към номер 10: Не говоря от твое име, точно за това написах "от името на ПОЧТИ всички"!

Мег*

15.   ам аз предпочитам да са обескосмени