Споделена история от Тинейджърски

Луда съм по него, а той...
Луда съм по едно момче. Аз съм на 15 той на близо 17. Всеки път, когато го видя се побърквам съвсем. Много е хубав... Да си кажа направо-така си представям идеалното момче. Пишем си от няколко месеца, по скайп, прави ми някакви знаци... Преди няколко дена го видях както обикновено за 5-10 минутки. Гушнахме се, ама тогава беше като по чудо сам. На следващия ден само се ръкувахме...ама беше с един негов приятел и се правеше на голямата работа. А на третия ден беше заобиколен от момичета от класа или от випуска. Само си казахме здрасти и ми намигна.

Сега направо не знам какво да мисля! А така ми е влязъл в главата. Много искам да тръгнем. Кажете какво да правя!
Благодаря на всички.

Коментари

1.   Няма какво да мислиш. Отиваш право при него, казваш му какво чувстваш и какво изпитваш. И всичко зависи от него. Вие сте млади души, които сега започват да разбират света около себе си. Той сам ще ти покаже как да продължиш, а ако ти обърне гръб знчи е момче което не заслужава твоето и на когото и да е уважение.

Така че мила деиствай и не се притеснявай.
Светът е пред вас.:)))))))))))))))))))) Успех.

2.   Прави се на недостъпна и изчакай той пръв да предприеме нещо!

3.   Мога почти да те уверя че и той изпитва същото каквото и ти кам него мо може би изпитва неодобство от околните

4.   Ами и аз не мога да преценя какво си мисли той за теб или пък дали иска нещо по сериозно. Може би трябва ти да направиш първата крачка и да му покажеш още по добре колко ти харесва. Желая ти успех!

5.   Просто му го кажи, а не след време да се питаш какво е щяло да бъде !
Успех

6.   Според мен трябва да говориш с него, да му кажеш какво чустваш и да разбереш какво мисли той и какво изпитва.
УСПЕХ!!!!