Споделена история от Тинейджърски

Чувства към учител
Ще започна така.. Момиче на почти 18г. съм и доста объркана. В училище има нов учител от началото на годината, които не ми преподава, но откакто го видях нещо ми става.

Започнах често да мисля за него, събуждах се с мисълта, че ще го видя.

Като се засечем се разтрепервам, свива ми се стомаха, страх ме е да го погледна в очите имам чувството, че много ми личи...

Мислех, че всичко това е моментно, но то продължава вече половин година. Казвах си, че ще се откажа и без това е невъзможно, отбягвах го и тъкмо реших, че ми е минало и...

Започнахме доста често да се засичаме, понякога сякаш долавям лека усмивка, гледа ме, но не мога да продължавам така.. Трябва да се откажа от нещо, което не може да бъде мое..

Искам да ми дадете някакво мнение.. Какво да правя?

Няма как да му кажа, просто ми е такъв характера

Той е на 25г., ако има значение.

Коментари

1.   Защо да е невъзможно? Не е. Разликата ви също не е голяма, ти си пълнолетна... След като се дипломираш, би могла да се сближиш с него. Не казвам да го сваляш все едно ти си мъжа, но все по някакъв начин трябва да покажеш интерес. Все пак, по-добре е това да стане след завършването, за да не му създадеш проблеми на човека. Успех:)

Alpha (жена, спечелила любовта на свой учител, между другото)

2.   съгласен съм с номер 1. възрастите ви не са проблем..

3.   Не е проблемът във възрастта, а в това, че той е учител, а тя ученичка. Освен това да не забравяме - човкът си няма хал-хабер за чувствата на Авторката, може да си има дори семейство
Авторке, това е несподелена любов. Случва се много често и бързо ще мине. Истинската любов е между двама души

4.   От Авторката:
Няма семейство, не е и женен. Проблемът е, че не ми минава.. както съм споменала и горе - мина повече от половин година, а всичко си е същото.

5.   н. 3, тя е ученичка сега. След една година няма да бъде. Понеже съм била в подобна ситуация, знам, че happy end е възможен. Всичко зависи от това колко силни са чувствата ѝ и дали ще останат устойчиви. Не виждам проблем момичето да се опита да реализира любовта си, след като се дипломира, разбира се.

Alpha

6.   Припознах се в твоята история. Мъж съм вече на 23г.
Когато бях на твоите години /11клас/ имах една учителка, жена един път - красива, умна, лъчезарна и с прекрасно тяло и излъчване... хлътнах до уши, ден и нощ мислех за нея, страдах много, че не мога да я имам в прегръдките си. Бях си хубавец тогава ;), момичета на моите години и по- малки постоянно залитаха по мен, сваляха ме и ми се умилкваха, но уви за мен само една жена съществуваше и сърцето ми принадлежеше само на нея, въпреки, че не можех да я имам. Нарочно се стараех по нейните предмети /преподаваше ми по 3 предмета от специалността/, само за да получа похвалата й, нейната усмивка - като неземен подарък бе за мен. После завърших, иху аху, абитуриентска и кандидатстване за висше в друг град на хиляди километри от нея. Страдах, че не можех да имам единствената жена, която съм обичал така чисто и истински. Същата година обаче се засякохме в родния ми град, бях се прибрал да видя нашите и я засякох на улицата, разприказвахме се, поканих я на кафе, а после и предложих да я закарам, защото беше станало късно. Тя прие. В колата мълчахме, и когато спрях пред жилището й, устата ми се отвори и не спря докато не излях всичките си чувства към нея. Погледнах я със срам, страх и притеснение, а тя се засмя и ме целуна, покани ме вътре и после станахме гаджета и до днес. Тя беше на 35г. а аз на 20г. младеж.
Моята история е доказателството, че хепи енд има и в реалния живот.
Поздрави!

7.   Внимавай защото това за усмивката и погледите съзнанието ти може да те лъже и аз бях така същото като теб ама беше ученик не учител уж па ме гледа уж ми се усмихва накрая сгоден излезна.

8.   От Авторката:
Нещата стоят по същият начин, нищо явно няма да се промени, а на мен ми е много трудно да го гледам отдалече. Ще се опитам да се съсредоточя в нещо друго, все пак ми е последна година. Колкото и да не вярвам се надявам, че времето ще ми помогне.
Благодаря на тези, които ми писаха и се опитаха да ме разберат :)

9.   Авторке, кажи му, признай му за любовта си иначе може да го изпуснеш

10.   От Авторката:
Опитах с погледи, със " случайни срещи", но не мога повече от това. Той преподава на сестра ми и нещата стават все по оплетени ;д

13.   Всичко си е същото все още :(

14.   Здравей мила,аз съм момичето с историята „Харесвам учителката си”.Сега съм 11 клас, тя ми преподава по един предмет. Не знам как стана,никога не съм харесвала жени,винаги момчета,но тя е прекрасна и удивителна и много страдам.Тя не е в първа младост,а е стара мома,без съпруг и деца и дори няма приятел.Искам да знае за чувствата ми,може би имам някакъв шанс,но ме е страх да предприема нещо.Много ми е тежко,не издържам вече,не ми минава,няма с кого да споделя.Може би номер 6 е прав и трябва да се пробваме след 12 клас,после ще съжаляваме,че не сме опитали.Трябва някак да се сближим с тях,да ги опознаем,да се премахне бариерата и дистанцията,все пак и учителите са хора.Към сърцето на всеки има път,не бързай да се отказваш.И аз незнам вече какво да правя,само за тази учителка мисля,опитвах да я забравя,но не може,а и всеки ден я виждам.