Споделена история от Тинейджърски

Старата песен на нов глас
Всичко започна отначало.Лятото е на път да свърши и да започна училище във един от най-важните класове-7.Боя се, че ще правя грешките, които правих в миналата учебна година.Позволих на момче да провали мен, бях непоклатима, душата на компанията, пи която всички идваха и молеха за съвет, спраеях се със всичко,рядко във очите ми се виждаха сълзи, но той ме превърна в ранимо момиче, научих какво са сълзите, а сега за жалост те са често срещани, очите ми са постоянно влажни.Как за толкова малко време се промених толкова....Мразя се, не мислете, че съм глезла, имаща всичко и сега съм решила, че просто трябва да имам него, не имам това което постигна сама, въпреки че до скоро растях в дом за деца, успях да се издигна здраво на земята.Той едно прекрасно момче, високо, с буйна къдрава коса, носещо името Й....о, ме отхвърляще , че просто исках да умра, не му стигаше , и че аз страдам , а подронваше достойнството ми..загубих това , че бях силна.Мислех си, че лятото ще ми помогне да се отърва от мислите за него, но съм грешала. Сега започна старата песен на нов глас....Боя се че пак ще направя онази грешка и ще се проваля и тази учебна година , а тя е много важна...но какво мога да кажа на сърцето си..?!

Коментари

1.   Аз мога да ти кажа, че по начина ти на писане не звучиш като 7мокласничка.. иначе на сърцето си можеш да кажеш всичко :) просто се съсредоточи върху уроците и не мисли че любовта ти от 6ти клас ще е любовта ти за цял живот, защото тва едно на милион :) и не мисли, че си единствената, която се чувства така, има още хиляди на твоята възраст хора с същото в главата и се пак успяват :) айде успех със 7ми клас :)