Споделена история от Тинейджърски

Не мога да престана да мисля за него ... а беше просто един сън
Здравейте, много често споделям тук и ми олеква. Ето и поредния ми странен сън:

Със семейството ми отиваме на нещо като почивка на бунгала. Бунгалата бяха хубави двора пред тях бе всичко супер! Аз решавам да се разходя с колелото, а родителите ми да отидат на ресторант. Това е много странно защто те много много не се разбират и никъде не излизат заедно, пък камоли на ресторант. И така, аз се разхождам с колелото и се радвам на инфраструктурата на мястото където бяхме. Виждам група момчета с колела. Едното от тях дойде при мен и започна да ми говори все едно се познаваме, а аз си нямах представа кой е той, но имах топли чувства бих казала даже че си паднах по него. Разхождаме се и си говорим. Отиваме у тях. Аз си оставям колелото във входа на блока му и се качваме в апартамента. Сядам на дивана и той започва да се събужда като се отприщи едно толкова яко тяло че аз си помислих че ще правим ... вие знаете какво. То било че трябвало да се къпе и взе да ме изпраща. Та аз тъкмо бях дошла. Нали съм възпитана си тръгнах. Слизам и виждам че колелото ми го няма. Започвам да разпитвам хората дали са го виждали, а те ми казват да се обадя на полицията което аз не направих. Излизам и виждам мъже в черно (ааа тук немога да спра да се смея) с минибус в който има откраднати вещи. Едният мъж каза на другия че след малко ще тръгват. Аз нахъсана отивам и започвам да плющя шамари на човека до буса и си взимам колелото. За жалост не успях да го взема и започнаха едни престрелки бе цяла Лара Крофт си бях. Аз бягам те ме стрелят - страшна работа. Дойде полицията и почна да се разиграва от местопрестъплението: България. Посрещат ме родитеите ми и аз влизам в колата.Баща ми ми казва ,, Това беше много достойна постъпка ,,. Майка ми ми се усмихва доволно. И се събудих с приятно чувство, удовлетворена.

Да ви кажа съм доста емоционална винаги плача на романтични и тъжни филми. Мечтая си да срещна голямата любов, често имам сънища как споделям любовта си в леглото с някои мечтани мъже. Какво е вашето мнение, как да спра да мисля за това че може да не срещна ,, подходящия,,. Винаги съм искала да се докажа пред баща си с нещо подоно като в съня ми защото напоследък взех често да го разочаровам. Какъв е вашият съвет по ситуацията?

Коментари

1.   Чувствителна си и освен това е нормално на твоята възраст а има и др момент,че не си доволна от себе си и искаш да се доказваш непрекъснато на родителите си- внимавай това да не ти изиграе лоша шега.
Ева

2.   Oпа там където сме в апартамента не се събужда а се съблича