Споделена история от Тинейджърски

Заряза ме щото не му пуснах а сега.. :(
Преди 4 месеца ме запознаха с едно момче.. той е 2 години по-голям от мен (на 16) и попринцип е сваляч, който доста често си сменя гаджетата.. аз бях съвсем добро момиче.. имала съм гаджета, но с такива като него не бях ходила.. та като се запознахме той почна да се държи доста мило и да ме сваля, което за него е необичайно, щото аз съм, както той казва "малка" .. когато се запознахме, знаех, че е такъв и се пак по няква причина тръгнах с него ии издържахме 3 месеца, което за него пак е нещо необичайно, а да не говорим че аз съм "малка" както той казваше.. докато ходехме доста често ме е наричал "малката", "мъник", "малчо" и тем подобни.. та след въпросните 3 месеца той започна да се дразни, че други момчета ме обарвали и ме обвини, че аз съм виновна за тва.. определено не ми е приятно, че др момчета ме обарват и милион пъти съм им казвала да не го правят, но те забога са момчета и според мен не аз трябва да се разправям с тях за това, а той.. но той продължаваше да ми говори, че не искал да е така, било се едно той да обарва др момичета, а въобще не е така, щото аз се дразня, като ме обарват други.. та един ден се скарахме жестоко и цитирам кво каза той : "Ако ще е така поне да правеше секс с мен щото то почти е се едно ходиш и с другите".. така за него знам, че не е девствен, но аз съм и не искам просто така като "малка курвичка" да си изгубя девствеността, както казах съм добро момиче.. аз му отг, че няма да го направя и си тръгнах, щото бях доста бясна.. вечерта ми прати смс, в който каза, че не иска да ме вижда и сме били дотук, а аз просто не знаех как да реагирам.. стана ми адски кофти, разплаках се.. след това съм го виждала много пъти и всеки път, когато ме засече почва да си говори с приятелите на висок глас, за да го чуя, неща от рода на "как е могъл да ходи с малка" или пък "тия малките егати смешките" , или ме е заговарял и се е държал ужасно.. а аз не смея да го погледна, щото знам че ще ми стане зле.. просто се чувствам ужасно гадно и доста често рева за него, а и често се оплаквам на приятелките си за тва и мисля, че ставам досадна, и съм сигурна, че и той знае, че още мисля за него и затва се държи гадно и не знам какво да правя просто искам да го гушна и да не го пусна ;(.. мисля, че наистина го обичам, макар и всичко, което знам за него и всичко което прави, и че може би аз съм била поредната му играчка (но се пак ходихме 3 месеца, което ме кара да си мисля, че не съм просто поредната за него) и да знам че е просто някоя тийнеиджърска любов и сигурно ще отмине, но все пак ми е адски зле.. Преди няколко дни го срещнах за пръв път бях сама и той сам, когато се виждаме след като скъсахме и той мина покрай мен и ми подхвърли : "С теб няма ли да се сдобрим вече ? " и си продължи нататък, което ме хвърли в надежда(много вероятно празна надежда).. започнах да мисля, че трябваше да му пусна и ако по някакъв начин се сдобрим и пак станем гаджета не искам да направя някоя простотия да му пусна и той да ме зареже пак и да ме помисли за "малката" глупачка.. просто не знам как да му устоя, ако започне пак да се държи добре.. искам да го преживея, но не знам как.. :(

Коментари

1.   Първо-щом те е зарязал заради това, че не си му пуснала, замисли се дали си струва това момче изобщо?! Второ- ако не се чувстваш психически и физически готова, дори да се съберете, недей да го правиш. А ако го искаш-защо не...одавна ги няма тези "долни граници" за девствеността, изцяло си е до нагласата ти. Иначе...та ти си на 14...на мен цикълът ми дойде на 14, та камоли секс да правя :D И трето...няма трето...но послушай сърцето си и помисли :)

Мег*

2.   Номер едно е права. В момента съм в подобна ситуация и от личен опит ти казвам ,че простиш ли му веднъж, ще му прощаваш винаги и няма да успееш да го забравиш. Не прави тази грешка, аз забравих преди година и половина едно момче, простих му това лято и сега не мога да да го забравя , а както в твоя случай той е сваляч,който бройка момичетата. Продължи напред и не гледай назад , потърси др. момче ,което ще те уважава и няма да изисква неща от теб ,за които не си готова. УСПЕХ!

3.   Я, вдигни глава, имай самочувствие и не позволявай по никакъв начин да разбере, че още мислиш за него. Явно като те гледа как страдаш му доставя удоволствие. Такъв човек не заслужава да му пуснеш змия, камо ли нещо друго. И нищо, че е с 2 години по-голям... Момчетата съзряват по-бавно, така че в момента той е с акъла на 12 годишно момиче :))) Ако му "пуснеш" очаквай коментари от негова страна относно това как е преминало "пускането".

4.   Тоя е негоднок, не се занимавай с него. Но не разбрах как така другите момчета са те обарвали!? Предишни гаджета или случайни минувачи (с такова впечатление останах). Това си е сексуален тормоз или направо блудство!

5.   Абе изобщо да не ти и пука.. той щом те е зарязал заради това изобщо не е държал на тебе. Намери си добро момче като теб поне да се разбирате и двамата да търсите едно и също :)

6.   Стой си без него. Той иска само едно - да му "пуснеш". Номер 3 е права, че ако му "пуснеш" ще разкаже за това и всички ще почнат да те мислят за (сигурна съм, че се досещаш). Ще почнеш да "пускаш" и на следващите си гаджета и така ще ти се провали живота. Много истории и коментари са почвали така като твоята и продължението е било че са "пуснали", а краят е, че са си провалили живота.
Надявам се да съм била полезна.
*7*

7.   Страшно съм глупав защото предложих на момиче да скъсаме и сега страшно я ревнумл

8.   Виж моето момиче, момченца като него има много. Не си отдавай девственоста на човек, който не я заслужава. Колкото и изтъркано да ти звучи,направи го едва тогава когато се чувстваш готова и си с човек, когото наистина цениш, не го прави само, за да се събереш с въпросното момче. Ако го направиш, може би пак ще сте заедно, но до едно време. Той пак ще те остави, а ти ще бъдеш по-наранена от сега. Поплачи си сега, колко ти е нужно, но не недей да спиш с него, ще направиш грешка.

9.   Боже, боже, с кой крак да се кръстя. недей мила той е само 1 използвач, който е преспал с много момичета, ти си само една от тях за него. накрая, понеже е спал с много момичета, няма да му е интересно ще пробва с мъже, така че си намери някой който ще те оцени и обича

Mira

10.   Мила знам какво е да те зареже момче което е по - голямо от теб и то за някаква глупост, не от личен опит, но на моята приятелка и стана така! Аз и казвах, че е гадняр а тя плачеше, защото той си падаше по най - добрата и приятелка и дори и беше казал, че иса да се видят - другата и ндп не аз - бях му бяста, тя ми е като сестра и просто вечерта като се прибрах го добавих във фейса и го напсувах, много ме издразни, а докаго го псувах той ме сваляше представяш ли си! Просто това момче не си струва той е един женкар, който не те обича!

11.   В интерес на истината моя съвет е по-различен от този на др. Аз мисля, че трябва да се сдобрите (ако наистина го харесваш де). Мисълта ми е, че можеш да му намекнеш как се чувстваш и, че не искаш да му "пускаш" ако тогава пак те зареже му тегли една майна и си живей живота. В край на сметка човек не тр. да спира да търси любовта, нали?

П. П. Знам, че темата е от доста отдавна но дано съм полезна поне на някого.

12.   Абе я си гледай живота и не реви за един тъпанар. Тва са ти най хубавите години после ще съжаляваш че си ги пропиляла..

13.   Друг път не прави така