Споделена история от Тинейджърски

Да кажа ли ,че ме изнасилиха
Здравейте аз съм на 11 години и ми се случи най-лошото! Изнасилиха ме в училище. Бях сама в тоалетната и един от 7 клас като налетя в женската и ме хвърли на земята! Съблече ме и ме изнасили запуши ми устата за да не викам! Аз плаках през цялото време! Може ли да съм забременяла, защото нямам цикъл? Да кажа ли на мама и тате, че ме изнасилиха? Оня се изпразни в мен и много ме е страх да не ме е оплодил оня галфон! На никои не съм казвала моля за съвет!

Коментари

1.   Надявам се, че историята е измислена, но все пак - няма как да си забременяла ако нямаш още менструация. И още - ти сигурна ли си, че е имало проникване?
Сподели на майка си, но едно трябва да знаете - този е малолетен и не носи наказателна отговорност. Нищо не могат да му сторят, а ти ще бъдеш засрамена, подлагана на разпити и така нататък. Смени училището задължително, защото явно си жертва и на мобинг - как така никой не ти е помогнал?
Ходи на психолог задължително!

2.   Разбира се, че трябва да кажеш на родителите си. Помоли ги всичко да стане максимално дискретно, наистина е добре да избягвате разгласяване на случката насам-натам.

3.   Измислица!!!!

5.   Темата е за раздел "измислена история". Това си го сънувала, или си го мечтаеш.

6.   №1, не заблуждавай, няма ненаказано зло. Като е малолетен има ТВУ за такива. Не знам дали знаеш какво е ТВУ, но това е затвор за малолетни. Петното което ти остава е като на съден, всички ще те отбягват. А да не говорим какво може да стори бащата на момичето, стига да е мъж на място. Явно и ти си същият келеш, щом разсъждаваш така.

7.   Кажи на вашите не може да мълчиш за такова нещо не оставай нещата така днес си ти утре може да е друго момиче!

8.   Какво им става на днешните деца не мога да разбера 13 годишен още не знае за какво му служи нещото тръгнал секс да ми прави и да насилва по - малки момичета. Мила както казах по - нагоре не оставай да му се размине! Скоро ще стане на 14 и ще може да поема отговорност за действията си

9.   ТВУ-то не е затвор, а училище. Вече няма такива, не сме в комунизма. Има за НЕпълнолетни някакви поправителни училища, но човекът е бил МАЛОЛЕТЕН (т.е. под 14 г.) и не носи никаква наказателна отговорност. В поправително училище се ходи над 14 г. възраст и то доста трудничко. Авторката ще мине буквално през ада, а неговото семейство ще го защитава и ще казва, че тя си измисля - има ли смисъл? Дори не могат да го изключат, защото до 16 г. има задължително училище...
За да си позволи обаче подобно нещо, то самата Авторка няма голям авторитет и социално положение в училището. Най-вероятно тя и без това е жертва на лошо отношение, обиди, тормоз и по-добре да се махне от там.

10.   Кажи, разбира се, защо се колебаеш?

11.   Спирай с порното!

12.   Това е пълна измишльотина - 5 клас приключиха на 15.06. ама бройте го една седмица преди това. И изнасилване в тоалетната на училището? И няма цикъл, ама се чуди далия е оплодил?! Пубери, информирайте се повече, защото секс правите, ама сте супер неграмотни!

13.   От кога нямаш цикъл? Още не си имала въобще или ти спря след като те изнасилиха? Някои хора не допускат, че 11 годишно момиче може да има цикъл, но има често такива случаи и как няма да има, като месото което купувате от супермаркетите е тъпкано с хормони.
При изнасилване заради преживения страх се забременява и по-лесно. Това е остатък от праисторическите времена, когато масово племената са водили боеве и победителите са взимали жените на победените. Природата е направила така, че да се компенсира по-лесно загубата на хора и да се възстанови популацията.
Така, че може и наистина да си бременна. По-добре говори с вашите сега, отколкото като надуеш корема. Тогава вече нищо не може да се докаже и ще те изкарат най-голямата курва.

14.   авторката:Имах цикъл и някъде 4 седмици след изнасилването не ми е идвало а и гърдите ме болят страх ме е да кажа на мама и татко защото татко е ловец и може да застреля оня а и ще се местя 5 клас в друго училище

15.   Не е трагично цикъла да ти закъснее малко.. на мен не ми е идваше близо 2 месеца.. в началото е напостоянен.. а гърдите те болят, защото тепърва започват да растат.. Кажи на вашите.. за предпочитане само на майка си.. разберете се.. Премести се в др училище.. Няма нужда заради някакъв дрисльо да тръгнете да ходите по съдилища и тн.. Тръгни на психолог задължително.. Успех!
Момиче, 14

16.   Кажи на майка ти!!!