Споделена история от Тинейджърски

Защо нямам приятели?
Аз съм на 13 години. Защо нямам приятели, аз бих дала всичко само и само за да има с кого да излизам да споделям аз съм толкова самотна че просто някой път ми идва да се... Толкова ли много искам просто да имам приятели? Омръзна ми вече всички ме лъжат само и само за да не излизам с тях, за да не ги занимавам просто какво толкова съм им направила не мога да разбера ако разбера ще си поправя грешката, но просто незнdм защо никой не ме иска? Не издържам вече

Коментари

1.   Здравей отчаяна авторке,

Искам да ти споделя, че на твоята възраст бях като теб- и аз нямах приятели, въпреки, че бях много любезна, отзивчива, помагаща състрадателна. Според мен това е стадии, от който хората рано или късно излизат.

В гимназията имах 1-2 съученички, с които излизахме, но когато влязах в университета нещата се промениха!
Бях общителна, пусках шеги - като цяло се отпуснах.

Съветвам те и ти да се опиташ да се отпускаш повече пред хората. Ти си от това поколение, което постоянно седи пред компютъра- тогава как очакваш да намериш приятелите си?
Пробвай да излезеш с някой от твоя клас в квартала или в центъра на града, в който живееш. Много е лесно да се запознаеш с хора и знаеш ли- голяма част от истинските приятелства се раждат точно в тази възраст, в която си ти.

Не се отчайвай, защото всяко нещо си идва с времето, а не веднага, когато ти поискаш.

Успех!
`Sun 23

2.   Явно не те харесват като личност.