Споделена история от Тинейджърски

Как бихте постъпили вие?
Здравейте.. аз съм момиче на 15... ходя 3 месеца с едно момче от друг град,но само по интернет..Смятаме връзката ни ..тоест той така смята ,че е сериозна...Скоро време щяхме да се видим,но аз сега харесвам друг и някак сии трябва да му го кажа... но незная как?!Не искам да го нараня,защото като ми разправяше за бившите си ми беше казал,че един път са го зарязали без да му кажат причината каква е..таа разбира се ..аз постоянно му повтарях че не съм такава..ала-бала...но сега КАКВО да му кажа ..хем да ме остави..хем да не ме мисли за такава..Моля ви дайте ми идеи... И без тъпи и подигравателни коментари ;)

Коментари

1.   Ами щом няма да се видите или да си пишете повече какъв е смисъла да му се доказваш. Ти му кажи, че късате, а той ако иска толкова да знае причина ще те пита и ти ще имаш време надълго и на широко да му обясниш това, което обясни на нас. + това каква е тази връзка по интернет!? Това не е връзка. Зарязвай го този и отивай при реалната любов.

2.   Ами като не си такава му кажи причината ! "Харесвам друг,няма да се получи" и готово,какво толкова,бъди откровена
Ева

4.   Напиши му едно съобщение, в което разкриваш причината, изпрати му го и т'ва е ;)

5.   Просто му кажи причината...каква сериозна връзка за 3 месеца по интернет...колко пъти изобщо сте се виждали?! Аз от опит знам, че няма да излезе нищо от това, рано или късно ще го направиш, а колкото по-рано, по-добре. Това, че не е от товя град е плюс, най-вероятно няма да се видите повече, кажи му каквото мислиш!

Мег*

6.   Ъ... 'ходиш'?!? ходиш ти... на детска трябва да тръгнеш пак ми се струва. то бива да ти ври главата на тези години ама това си е простотия и никакво уважение! да си пишеш с някой няма нищо общо с 'ходене'.... аааа луд ставам! кажи на момчето че си харесала някой друг, но ако можеш се напрегни да звучиш приветливо поне. а другите коментатори - става дума за зарязване на човек и май отдавна не ви се е случвало та така лесно да го приемате. 'зарязвай го и ходи при реалната любов' извинявай, ама това е ... #@%*&^ и като тръгне с тоя другия какво? ще се държат за ръчичка и всичко е супер ли? ами ако той се окаже задник? или ако и него така зареже през пръсти за друг субект грейнал в полезрението й? уффф

7.   Бъди честна с него! Имам предвид ако нямате намерение да се видите в скоро време какъв е смисъла да ходите ПО ИНТЕРНЕТ!? И точно по тази причина имаш правото да го зарежеш, а и нали харесваш друго момче!? Това вашето иначе до никъде няма да стигне. Обясни на момчето от итернет, че няма никъкъв смисъл да ходите, защото дори не контактувате на живо а ти харесваш момче от реалния свят! :) Надявам се да съм била в добра помощ за теб! :) Д.

8.   Напиши му по скайпа, че вече не го харесваш, а че харесваш друг. Пък и какво е това ходене по нет ?!?