Споделена история от Тинейджърски

Общите ни желания
Здравейте! Имам малък проблем с приятелят ми. Работата е там, че той е на 16, а аз на 14, но иска да го направим... Знам, че това е най-популярната тема тук и изчетох доста истории. Има доста, които са подобни на моята.
Вижте с него вече сме от почти година, в смисъл Август ще направим една година. Говорили сме на тази тема за секса много пъти, той казва разбира се че ще ме изчака. Но понякога става напечено, не казвам, че ме притиска, но как да го кажа... Понякога докато е с мен го удря много яко хормона. Преди няма и седмица се видяхме за последно, тък като живеем на 30км един от друг *това е друга тема*... Та бяхме се осъмотили у тях. Мога да кажа, че се натискахме доста време и ми харесваше. Винаги ми е харесвало. Той винаги ми казваше, че ще ме изчака и понякога се закачаше, тъй като се базикахме с един бас. Доста пъти сме си говорили как и на двама ни, ни се иска да спим заедно, но само спане. Както казах закачаше се постоянно с темата за секс. Но когато останахме сами, просто имах чувствито, че го виждам в съвсем друга светлина. Както беше миличък, и не знам от възбудата ли беше, просто ме остави без дъх и се пробва да ме съблече. Обикновено не е такъв. Не е бил с такъв хъс и такова желание точно пък за това. Каза, че наистина иска да го направим, пита ме не ми ли харесва. И аз искам да го направим, имам му пълно доверие, но просто се спирам. Не, че не искам, но и аз не знам какво ми става. Казах му няколко пъти, че не искам, разбра ме. Но понякога и на мен ми се иска да пробваме. Какво да направя? Знам, че той наистима много ме обича, доста пъти сме се карали, и двамата дори сме плакали. И аз го обичам, но не знам да му дам ли или не? Не мога да питам най-добрата си приятелка защото тя веднага би ми казала - Недей! За това се допитвам до всички вас, които четете това. Помогнете ми, не знам какво да правя. Аз съм доста пламенен човек, просто зодията ми е такава и лесно се възбуждам... Харесва ми ама както казах се спирам. Ако можете да ми кажете и защо е така бих била много благодарна. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Е добре бе момиче, ние откъде да знаем ? Очевидно нещо те спира, не знаем какво, явно нито ти, но има нещо. Щом не си готова недей. Но недей и да държиш момчето на чи**и още година.

2.   Отговора се крие в самата теб.

*За мен лично на 14 е много рано да се прави секс. (момче на 26 съм, на 20 правих за пръв път).

3.   Ако си готова, го направете, лошо няма. Най - много да не ти хареса, но тогава ше знаеш, че не си е струвало чакането.
И моята зодия е такава, коя зодия си?

4.   Подобно като твойто но много по малко съм с него и съм по голяма разбира се (16... чак човек да се учуди че съм девствена ) той е на 17 и да много лесно се възбуждаме изключително лесно :D той ми е казвал че не е с мен заради единия секс, но когато те хване хормона не мислиш с мозъка си а с (оная си работа*:D) просто спираш и му казваш стига трябва да се успокои като за начало и тогава говориш с него че не искаш и така ;д оставяш се по течението и когато дойде момента просто ще го усетиш и ще стане без да планираш или нещо друго ;д