Споделена история от Тинейджърски

Пари от нета на 13 години ?
Здравейте : - ) . Аз съм момче на 13 години . За разлика от други аз не искам :
"бързи пари от нета без много работа"
а искам само : "пари от нета" .
Как мога да изкарам . Разбирам малко от html ( уеб език ) , от phpbb3 форуми ( даже в момента си имам мой ) . Знам как да заразя някой и да го шпионирам какво прави на компа ( праща ми снимки от декстопа му , какво си пише в скайп и т.н може да искам откуп :Д ) . Какво трябва да уча ? Кой web език и как да ги направя тези пари :)

П.С. Не искам коментари от рода "Не е толкова лесно " << Знам , че не е лесно , но просто искам . Не че сме зле финансово , но да си изкарвам повече джобни за училище .

Коментари

1.   Аз няма да коментирам какво трябва да учиш...
Просто ще те попитам защо мислиш за изнудване и такива неща ?
Я се замисли ако някой направи същото с теб (което ти мислиш ) как ще се чустваш ... приятно ли ще ти е някой да се рови из всичките ти файлове на компа ( и не ми казвай при мен няма как да стане аз разбирам... и кръстникът си има кръстник )
А и си на 13 казваш , че не сте зле финансово , тогава? Повече джобни за училище ли, хайде бе, повече джобни за кафето ... вземи се кротни малко с тези детинщини

2.   Ти щом на 13 си мислиш за изнудване, незнам на 23 за какво ще мислиш ... сигурно след колко години ще излезеш от пандиза ... На това твойто му се вика алчност ...

3.   Вместо да си пълниш главата с такива идеи най-добре залягай над Математиката и Английския език.После влизаш в училище с профил ИТ, програмиране или Уеб дизайн и там се скъсваш от учене.При добър успех следвай една от трите специалности.
В момента адски много се търсят PHP/JAVA програмисти.

*Syndrome

4.   Хаха , Не мисли за изнудване , беше просто шега . При мен са го правили същото и то не един път и затова реших да разбера как става ;)
Поздрави , Автора

5.   Syndrome е прав! Послушай го. С малка корекция - в момента на пазара се търсят не само PHP/JAVA програмисти, а качествени IT специалисти като цяло.

8.   Айде не мислете хората които шпионирам за невинни . Точно този човек ме беше заразил с вирус умишлено . Не обичам да правя лошо на хората , затова само на него пратих файла ...
Автора

9.   Здравей аз съм програмист започнах долу горе на твоята възраст. Мога да ти дам някои напътсвия, ако искаш ми пиши емаил: kartela@mail.bg

11.   Това е готов престъпник според мен...вече...