Споделена история от Тинейджърски

Какво бихте направили???
Искам да ви попитам какво бихте направили ии как бихте постъпили ако бяхте на мое място .. преди няколко дена скъсах с гаджето си, но го обичам още.. виждаме се и мисля, че и той още изпитва нещо към мен.. бяхме си станали гаджета за пореден път..постоянно късаме заради глупости.. знам, че няма смисъл га късаш с някой, после пак да искаш да тръгнете, но сърцето не пита ;д .. плс кажете как бихте постъпили..щяхте да се съберете сс него, да започнете от начало или ??

Коментари

1.   Ами какво да ти кажа... Ако се карате наистина само за глупости то тогава не късайте - просто решете проблема между вас! Защото ако продължавате така тази случка ще се повтаря много пъти! И ако мислиш, че и той те харесва го попитай по НЯКАКЪВ начин... Не знам дали си срамежлива или да, но трябва наистина да говорите сериозно, така че ако пак тръгнете да се задържите колкото се може повече! Не съм попадала в такава ситуация, но те разбирам отлично. Д.

2.   Е кво да кажа .. Във всяка връзка има караници, спорове, но нали заради тях или се заздравява връзката или се нарушава .. Ако съм ти гадже и постоянно късаш с мен щи тегля една майна и айде из вратта .. Абе наричай го както искаш, но бих ти теглил шута :) Тва момче може да е лудо по теб ( сигурен съм, че сте детиняци ), ама така да го разиграваш .. Ъ-ъ .. няма ти се получи :) Сдържай си нервите и си пий хапчетата ! :)

[Имам право на анонимност]

3.   За какви точно глупости се карате? Шом стигате чак до раздяла всеки път, може би проблемите ви са по-сериозни...или просто имате несъвместимост в характерите.

5.   Мерси за коментарите .. по скоро имаме несъвместимост с характерите .. и не късам аз със него и той го е правил ..

6.   Не е нужно на всяко каране да късате. Кажи му, че още го обичаш и искаш да сте заедно, и вече няма да късате, заради някакви глупости.
*7*