Споделена история от Тинейджърски

Секс
Здравейте на 15 години съм , девствена съм. Много искам да се отворя сама , защото имам чувството че ако легна с приятеля си ще съм много тясна и няма да може да си вкара члена в мен . Просто не мога да си обясня как ще стане. Та да ви питам с какео да го направя , може би тампон и опасно ли е ? Не ме обвинявайте , нито ми казвайте колко съм тъпа аз си се досещам .. хайде мерси за отговорите

Коментари

1.   Ми щом знаеш, че си тъпа закакво питаш?

2.   Какъв тампон бе момиче? Виждала ли си изобщо калко е голям член в ерекция? Не е ли по-добре вместо нещо изкуствено и освен това твърдо /примерно вибратор, който надали имаш/ да пробваш по обикновиния начин? Когато жената е достатъчно възбудена и мъжът знае какво прави, тя т. да се каже се "отваря" за него. Малко ще те позаболи и ще си го вкара и още как. Само помисли - на 15 не ти ли е малко рано?

3.   По добре остави нещата да се развият по естествения си ход!

4.   с ПРЪСТА :)

5.   Значи виж сега, не се отваряй сама. Първо - няма да ти е толкова хубаво, колкото ако го направи приятелят ти с члена си и второ - не се притеснявай ако си тясна. Когато се възбудиш ... на практика ще се отвориш още малко. А това че няма да може да си го вкара в теб не е така. :) Ще го вкара. Ще те боли, защото ти е за първи път, но след първите няколко вкарвания и изкарвания болката ще намалее и ще ти стане приятно. Само да кажа, че и с пръст да се отвориш пак ще те боли, но пак ти повтарям - не го прави сама, ще изгубиш удоволствието. Дано съм ти бил полезен. Ако имаш други въпроси ги сложи тук и ще ти отговоря.

7.   Аз го направих с фенерче с презарватив

8.   Не се бой не е болка за умиране,остави на приятеля ти..не боли толкова а и той ще е внимателен

9.   Пробвай с краставица :) успех !

10.   Аз съм Номер 5 и въпреки предложенията за фенерче и краставица пак ти казвам да оставиш всичко на приятеля ти. Той ще е внимателен, а и както каза номер 8 - не е болка за умиране. :) А и няма ли да си по-спокойно като знаеш че той е до теб в този момент, отколкото ако си сама у вас и си вкараш нещо сама? :)

11.   Как ви раждат мозъците подобни идеи, не знам :( Не прави такива неща и послушай повечето от съветите тук - нека момчето има честта :)

12.   Да по спокойно ще ми е , но ако стани нещо поне няма да се излагам пред него .. той е бил с други момичета и ме претиснява някак да не ме сравни с тях ;д не мога да го обясня

13.   Хей, спокойно. :) Аз пак съм номер 5. Няма да те сравни, сигурен съм. А и как ще се изложиш? За първи път ти е, не знаеш какво да правиш ... нямаш опит. Остави на него да поеме инициативата. А и виж сега ... не се знае как ще си вкараш това, с което мислиш да се отвориш. Не си прави експерименти. :) Момчето ще е внимателно, няма да бърза. :)

14.   Миличка, послушай ме - първият път в живота на жената е много специален. Не го проваляй с тези глупости, които мислиш да правиш. Трябва да бъде запомнящ се, единствен, неповторим миг за теб. Нямаш си на идея колко е прекрасно, когато споделиш тази емоция с любимия човек. Освен това за всеки мъж е голяма гордост и чест да е първият в живота на една жена. Когато я обича истински, мисълта,че е била само негова, го прави истински щастлив. Не прави тази грешка, един ден ще съжаляваш, че си пропиляла такъв специален момент.
Илси

15.   Пак номер 5 ... напълно съм съгласен с Илси (номер 14). :)

16.   Моят съвет е да не проваляш момент , който ще помниш цял живот. : ) Ако наистина обичаш и държиш на това момче просто го направи .;п Не прави тези глупости , защото след време ще си блъскаш главата , но няма да можеш да върниш времето назад. ;п ...Успех

17.   Боже господи колко на зле отиват нещата .. За какво всички искат толкова бързо да пораснат.Според мен на 15 год още трябва с куклите да си играеш,убеден съм в това,че сексуалната ти култура е под всякакво равнище с други думи нищо не знаеш - никаква я няма.

ПП: Не се занимавай с глупости поне за момента.

18.   ам аз съм съгласна с номер 5 и мерси ,че помагаш защото съм във същата ситуация и аз.. аз дори не съм много много наясно с нещата.. но долу-доре съм добре :) не съм го праивла и аз ;(
ако може малко по-подробно да обясниш какво се прави смисъл главните неща..и как да накарам приятела ми да се възбуди,не че не съм го правила или немога да го възмудя,но се пак да се съветвам и благодаря ако ми отговориш номер 5 :)

19.   Подкрепям номер 5 с 2 ръце и 2 крака! Изчакай, не бързай сама до го правиш! Наистина,ако той е свестен, няма и да си помисли да те сравнява. =) Иии аз не бих ти казала, че си тъпа.Просто си необразована на тази тема. =) Изминали са доста дни, но ми е интересно има ли някакво развитие?!

20.   Аз съм номер 5 ... отговор за номер 18. Ами виж сега. Първо се извинявам, че закъснях, но имах работа тази седмица и нямах много свободно време. Може да го възбудиш като преди да правите секс разбира се се целувате. След няколко минути желуване и натискане може да му ... духаш (извинявам се за циничната дума) Ако не знаеш как се прави сложи още един коментар след мен (и се представи че си ти) и ще си поговорим по темата. След като вече го възбудиш по начина горе той трябва да е готов да правите секс. :) И недей да се притесняваш. Чела си ми коментарите, така че няма да се повтарям отново. Спокойствието е най-важно, особено, когато го правите за първи път. Успех и се надявам да съм ти помогнал и на теб, и на момичето, което е отворило темата. :)

21.   аз съм номер 18 :)
мерси номер 5 :) наистина ми помогна за което много наистина много ти благодаря..еми то всъщност на мене ще ми е за 1 път а на момчето ще му е за пореден сисъл той го прави от много време .. но се пак надявам се да се справя :)