Споделена история от Тинейджърски

Към всички Тинейджъри !!!
Преди да започна искам да кажа ,че това не е няква си история просто, а малък откъс от една книга която може би ще бъде публикувана много скоро,от вас се иска да отделите малко време да го прочетете .ако има тинейджъри , които не намират отговорите си никъде можете да намерите някои отговори в тази книга .
---------------------------------------------------
Т.И.Й.Н
Живота не е като по филмите или
книгите няма увод сюжет и прекрасен край,
да и не винаги е толкова интересен ,а е толкова скучен понякога ,и не се случва
нищо интресно както в книгите и филмите ,
освен ако под ,,интересно'',,разнооразие'' искате да кажете ,,изтървах си автобуса'' ,,паднах нелепо''не
това не е забвно а просто едно разнообразие, нелепо разнообразие ,което съм сигурна ,че на повечето то вас
им се е случвало.
може би ако не ми беше скучно
нямаше сега да седя и да пиша това.
Наближава учебната година,нов заек в ново даскало,
с нови хора в нов клас много ''нови''
трудно се свиква с новото.
Ако още от сега и от тези думи ви е отекчено и
смятате ,че няма да намерите нищо интерсено тук просто затворете , но пък ако ви е любопитно продължавайте в същия дух,
ако питате мен ви е доста скучно.. дам определено вие скучно...
щом сте стигнали до ,,тук'' до това да четете книга,защото обикновено един
тийнеджър сега няма да седи и да чете няква книга а би се гримирвал ,на кафенце,
с френдчета ,дискотека всичко друго, но не и това да чете книга!Или просто някои си мислят ,че ще ги нарекат задръстени?!А човек трябва да спре да се влияе от хорското мнение . Но кой би прдположил .Не искам да кажа ,че всички тийн. трява да са такива в смисъл всички сме различни,всеки един е с ,,уникален код'' така деи аз се оплетох в много обеснения.
......

Коментари

1.   Как се казва книгата?

2.   казва се Т.И.Й.Н

3.   Това от колко годишен човек е писано!? Изглежда не достатъчно опитен. Доста недообмислен е текстът. Не знам дали тази "книга" ще излезе, мисля не, но не знам. Все пак и аз съм тинейджър, не някакъв много учен и живял. Ако другата част от книгата и като тази .. Автора да не се обижда, ама наистина не го бива в тая област.

4.   Хм... Интересно

5.   Не проумяхте, че не се пише ГРИМИРВАЛ, а ГРИМИРАЛ!!!!!!!!!!!!!!!!! И ако тва е ОТКЪС от книгата, дано никога не бъде побликувана....

6.   На мен отказа (!) от книгата ми харесва!

7.   Или този който е публикувал,темата е записал текста грешен.