Споделена история от Тинейджърски

Любовни анимета
Здравейте! На 14 съм, момиче и много ми се догледаха любовни анимета. Ако може да ми предложите нещо по-така ново, свързано със тийнеджъри в училище, където момичето харесва момчето а момчето в началото дори не я забелязва или обратното. Ще съм ви много благодарна!

Коментари

1.   Сещам за Green Green, не е ново обаче, и не знам дали ще го намериш, но е точно това, което описваш, макар края поне за мен на твоята възраст да беше доста тъжен.

2.   Sekaiichi hatsukoi

3.   Гледай, , Подвижният замък на Хол, , това ми е любимото аниме и е много романтично.

4.   Boku no pico.

5.   Ao haru ride, kaichou wa maid sama, my little monster това са едни от любимите ми ;зз за други не се сещам в момента. Дано съм помогнала ^^
Scarlett Moon ~

6.   B gata h kei е на тази тематика

7.   Гледай "School Days", По тематиката е, и вярвам че ще ти допадне.

9.   Tonari no kaibutsu kun
Toradora
Kaichou Wa maid sama
Diabolik lovers - не е точно любовно но е мн яко!
Kimi ni todoke

10.   Zero no tsukaima има 4 сезона

12.   Toradora, Kaichou wa maid - sama, Tonari no kabutsi kun ( my little monster), Ao haru ride ( blue spring ride ), Golden time, Lovely complex, Bokura ga ita ( тъжно е ), Sankarea, Special a, Kamisama Hajimemashita
( не е в училище, ама е мнооого яко ;)... смисл... романтична комедия е и сега се чака 3 сезон и 2-мката, че са влюбени само че момчето не иска да приеме това че хар момичето, защото тя е човек, а той лисичи демон и така... знам че в 3 сезон се събират хд

14.   препоръчвам wolfgirl and black prince, romeo x julieta обаче е много тъжно на края, inuyasha е много интересно с демони и човеци, нещо като Kamisama Hajimemashita, но по-готино и е 194 епизода
това е което мога да предложа

15.   Kodocha много е хубаво но може много трудно да го намериш

16.   Orange

19.   Say I Love you, Tamako Love story(то е филм), Kaichou wa Maid-sama, Toradora и за други такива сега не се сещам, дано съм помогнала

20.   B gata H key, Mirai Nikki, Toradora, SchoolDays, True Tears, Yosuga No Sora (incest), Clannad и 2рият сезон, Kuroko no basket, Hundred, Rakudai kishi no cavalry или нещо такова.. , Kanon, Grisaija no kajitsu/rakuen (a. k. a The fruit of Grisaia), Hidan no Aria (без втория сезон), Spice and Wolf 2, Bridge to the starry skies, Heaven's lost property 1 и 2, Kuttsukibosshi (The stars interwinted) e за любовта между 2 момичета и отива по скоро към хентай но е само 2 епизода, Shakugan no Shana e по дългичко около 3 сезона беше май.. и там романтиката започва малко по-късно, но пък за сметка на това е интересно, Zero no tsukaima, Absolute duo, Tears to tiara, Trinity Seven,
Nazo no kanojo (мега странно аниме, да кажем че след даскало момичето дава от слюнката си на момчето). Plastic memories - много тъжно, но и едно от малкото анимета които съм гледал поне по 6-7 пъти, R15 мн сладко аниме единствения дефект... няма още сезони,
gift-Eternal Rainbow, Da Capo всички сезони и в Little Busters мисля че имаше романтика, The love is pure white, Chobits, Goshusho sama ninomyia kun, Juuou mujin no fafnir, sinmai maou no testament

Повечето от тези които изредих не са чиста романтика но вкл роматични елементи, за повече несе сетих, но пък почти всички отметки в браузъра ми са так

#NOTE Всички анимета които съм изредил съм ги гледал онлайн, с japan звук и english субтитри, тоест незнам дали ги има на български или не.

#NOTE2 Като стана дума за романтика, за любителите на визуални новели препоръчвам Sunrider Star Academy, Eden* и Narcissu (безплатна е в Steam).

21.   Мога да ти препоръчам Itazura nakiss.