Споделена история от Тинейджърски

Помощ.. как да махна паласките? ;(;(;(
Помощ.. как да махна паласките?? ;(;( Момиче на 14 години съм, адски e грозно.. НА ВСИЧКО СЪМ ГОТОВА! Само да се махнат възможно най-бързо.. Моля Ви, ПОМОЩ! Отчаяна съм...

Коментари

1.   ..доста трудно :D опитвала съм и то не веднъж,е аз съм си малко мързеличичка и доста бързо се отказвам :D
Трябва да ограничиш храната,без сладко и без тестено,прави упражнения всеки ден! Хубаво е и ако можеш да ходиш на фитнес,там ще ти кажат най-добре :)

2.   Чувала съм , че трябва да си сложиш фолио и да се увиеш и да бягаш докато не се изпотиш много.

3.   На твоята възаст и аз имах доста големички паласки и коремче.Успях не само да ги сваля (почти) напълно,но свалих и коремчето,даже по едно време започнаха да се очертават секси плочки.Много готино!Един път и аз да се видя с тънка талия и плосък корем.За да го постигнеш ти трябва следното:На 1во място храненето-4 пъти на ден в малки порции.Забравяш за белия хляб,мазното месо,маргарин,майонеза,олио,газирано,чипсове,пици,дюнери и т.н.Не прави грешката да започваш коремни преси.След като там имаш подкожна мазнина и то доста,почнеш ли пресите мускулите ти ще се надуват,а мазнината ще си стои (грозна гледка). Тръгваш на фитнес 3 пъти в седмицата и правиш само кардио,т.е. бягаш на пътеката,степер,колело. Като стопиш малко паласките може коремни преси и движения настрани,без да прекаляваш да не се получи обратния ефект:) Ако не изчезнат напълно поне ще станат доста по малки бъди сигурна.Но да не забравяме,че все пак всичко си е най-вече до ген.Какво ли не правя за да ми е тънка талията,но 5-6 дена да се отпусна да си хапвам и пак трупам на паласки.Каквото и да правиш винаги ще си склонна да натрупаш паласки и ще трябва много движение и постоянство ако искаш да ги нямаш.Това е положението.

5.   опитай с гирички. Има добър ефект за около 2 месеца всичко се промени при мен. Упражнението е наклони в ляво и дясно с добре изпънати ръце и най-вече кардио :)

6.   какво е кадрио?

7.   аз имам разширен стомах и не мога да пазя диета и все съм гладна, от 2 месеца правя коремни преси и като стегна корема имам плочки, но имам и много грозно коремче което пречи показването им! какво да направя?

8.   До номер 6.
Кардио се нарича всяка тренировка, при която гориш мазнини/ калории - тичане, каране на велоенергометър и прочее.
XII

9.   Значи знам един много лесен начин. Вземаш една гиричка (аз ползвам по 5 кила) слагаш я в ръката си заставаш напред и изправена и се накланяш към ръката с гирата. Така правиш и на двете ръце по 20 пъти. На един мой фр много му помогна.