Споделена история от Тинейджърски

Как, по дяволите, стана цялата тая работа....
Здравейте, предполагам... та... реших да пиша тука защото започва новата учебна година, няма на кого да кажа и ме е страх да си подам носа от вратата. Моля ви ако ще ме съдите минете на друга тема сега просто се нуждая от какъвто и да е съвет...
Та... аз съм на 17 години, момиче. Всичко се почна миналата година. Не бях много общителна, и имах малко приятели които не бяха от училището ми и винаги се чувствах странно така да се каже, но не беше зле или депресиращо... просто един вид странно. Реших че е време за промяна и в желание да се пробвам да придобия повече приятели реших да се пробвам в интернет, за да натрупам опит или нещо такова. Запознах се с нови хора в един чат руум на града в който живея, без да споменавам по-съществена информация за себе си. Въпреки че с гаджетата си бях добре, не можех да накарам някои от там да се заинтригува от мен и личността ми като се представях за леко грозновато момиче. Дори и юсърите от женски пол... Та... смених си ника и се пробвах пак. Беше началото на лятото и всичките ми фр бяха на ваканция или на гости някъде и аз бях сама, така че имах време за пилеене. Запознах се с едно момиче което ще нарека Габриела, щяла да се мести тази година в града защото родителите и са се развеждали и тя щяла да живее с майка и. Тя беше от града където живеят лелини. Помислих че щом не познава никого тук, мога да се опитам да я опозная и евентуално да се видим и сприателим истински. Нямаше какво да загубя нали? Започнахме да си говорим повече, разменихме си скайповете, започнахме да си чатим по цели нощи. По едно време имах чуството че я познавам по добре от собствената й майка... Обаче не смеех да я питам за развода, тя само повтаряше колко неуспял баща й бил и как развалил смеиството. Дойде време да се мести. Викам си добре сега е преломния момент и предложих да я чакам на автогарата (защото тя беше останала при баща си, а майка и беше твърде заета да ремонтира апартамента им). Автобусът й пристигна. Видях една руса глава шеметно да се понася към мене и чух гласа на Габи да крещи "ПОЗНАЙ КЪДЕ МЕ ПРЕМЕСТИХААА ЖУЖЕЧ!!!" Бях потресена, накарала майка си да я премести в даскалото ми... От тогава станахме неразделни. Присъединих я в малката ни групичка от френдове, но започнахме бавно да се отделяме от тях. Тя започна да ходи на купони, да пуши, пие и още какво ли още не, и аз след нея. Започна да ме "отраква" един вид. Преди никога не бях споменавала на някой фетиша ми за един определен вид мъже. Имам предвид мъже а не момчета. Но на нея й казах, тя ми се ухили и присмехулно ми каза "с баща ми ще си допаднете", и това си го спомням мноого очетливо и сега прогаря мозъка ми. Аз я погледнах с най-тъпия си поглед и я фраснах зад топираната кратуна... Падах си по мъже гейове. Мислех че тя само се базика защото изобщо не и беше приятно как тяхните се разделят и прочие, за което обвинявам и пропадането ни де... Тогава излизах с едно гадже Мартин. Той най-вероятно беше най-подходящия за мене, беше с 2 години по голям, и въпреки че ни купуваше алкохол и на двете ни, беше свестен. Бях детствена, и реших той да ми е първия. Бях малко разочерована, болеше много, въпреки внимателноста му, и на няколко пъти не искаше да се вкарва... не знам дали този тип знае къде се намира клитора, но както и да е, получи се супер тъпо и сконфузно, но на втория път успяхме. Не тече мн кръв но ходих като патица заради усилието да съм "готина". Ако не беше Габи не знам дали щях да го прещивея или да изчезна от лицето на земята. Но карай, почнах редовен сексуален живот. Споделях на Мартин и той на мене и малко по малко задобрявахме. Все още не съм мн добре в това отношение но карай, вече бях отворена и отракана. Един ден Марто поиска тройка. Отказах му, но после си помислих.. и след месец реших да пробваме. Той попита дали с момиче или момче.. аз не знаех какво да кажа и останах безмълвна и предполагам с ужасено изражение. Той се притесни и реши че ще е най добре да го направим с най-добрият му приятел... демек да ме поделят по някакъв странен начин. Не знаех дали си струваше ама след няколко питиета се отпуснах и се съгласих. Все пак един вид мъжка любов (не че имаше каквато и да е интимност между тях, за което горчиво съжалявах ама така и не им казах). Не мога да посоча друга дума за тогаващното ми състояние затова само ще кажа че бях обяздена и то жестоко от всички ъгли. За моя жалост помня всичко. От тогава спря да ми пука и ми паднаха задръжките. На кратко после скъсах с него, минах още трима, но това не е важно в момента. Дойде пролетната ваканция. Габи и майка й решиха да карат великден в Италия, и тъй като бях в нова компания и не знаех какво да правя, реших да отида на гости на леля. Градчето беше малко и нямаше много много какво да се прави. Имаше към три популярни заведения и реших да се видя с няколко приятелки от детството и да повисим някъде. Много бяха се променили. Не можехме мн мн да се разбираме и темите свършваха бързо. Отидохме в един от "популярните" за там ресторанти. Имаше малко езерце, маси и барплот. Нямаше много хора, нямаше много теми за говорене и храната в чиниите ни свърши бързо защото беше заместител на разговорите. Всички започнаха да се разотиват, а аз не бях за никъде с новите ми токове и ме беше яд че изхабих толкова време да си правя косата. Реших че не ми се прибира и се преместих на барплота. Стана към осем и започна да се пълни заведението. Бармана беше един много любезен и да си призная привликателен мъж.. а аз изобщо не приличах на 16 годишна. Беше ми скучно и завързах разговор от немай къде. По едно време ме попита какво съм мислела за гейовете. Аз се изчервих защото тая тема ми е слабост и тихичко отвърнах че ги харесвам, и се надявах да не беше видял смута ми. Той се подсмихна и отиде да обслужва клиентите си. След 15 минутки се появи някакъв невероятно привлекателен мъж на бара. Той седна на края и аз не отделях очи от него и невероятните му мускулести ръце. Таиничко го следях с крайчеца на очите си. Бармана се върна и продължихме да говорим за общи теми и имах чуството че ми хвърляше някакви намеци и аз само от вереме на време се отпущах и не пропусках да хвърля поглед на мъжа в дъното. Имах едно чувство че и той ме наблюдава, по скоро че наблюдава мен и бармана докато леко флиртувахме. Май бармана забеляза всичко и се ухили. Той тръгна веднага към мъжа в дъното и му прошепна няколко думи, при което той кимна. Смених няколко цвята в притеснение какво става. Мъжа стана от стола си, остави напитката си и дойде при мене. Щях да припадна от притеснение. Той се наведе над мене и ми прошепна, навита ли си на тройка с мене и (посочи бармана, който на свой ред премигна). Не знаех какво да кажа. В смисъл те си бяха мъже около 35 годишни, почуствах румина в бузите си за първи път от колко време. Мъжът видя смущението ми, но нервното ми "незнам" явно му подсказа че се колебая. Наведе се пак и прошепна "нали уж харесваше гейове?" Ами.. само ще кажа че тая реплика си свърши работата и да си присная беше най-възбуждащия и уникален секс който някога съм правила. Не мога да ви обясня какво ми причиняваха техните целувки, как прокарваха пръсти по стегнатите си тела, как облизваха всеки сантиметър от тялото ми и въпреки всичко бяха невероятни и вагинално, няма нужда да казвам че за първи път свърших два пъти. Не си оставих телефона, нито знаеха нещо повече за мене и най-вероятно никога няма да ги срещна отново. Или поне така си мислех. Върнах се много късно и казах на лелини че съм билана купон у приятелките ми. Прибрах се, и разказах всичко до последната подробност на Габи и не знам защо пропуснах да отбележа колко невероятно красиви бяха те къде и как е станало всичко което ви разказах на вас и преминах главно на акта, най-вероятно защото друга беше главната тема. Тя не беше много вдъхновена така и не разбрах защо. И така спомена остана учебната година свършваше. Бащата на Габи щеше да я вземе направо на 31ви и щяха да заминават за Ахтопол. Беше ми много мъчно и реших да я изпратя. Отидохме до мола където баща й щеше да я взима и й помогнах с багажа. Почакахме малко и дойде една кола. От нея излезе бармана от оная вечер. Тя му каза "Ти се сети май". И осъзнах че да.... Прегърнах я и в ужас избягах... Не знам дали съм се чуствала по ужасно през живота си... не знам дали да се крия, дали да крещя или какво изобщо да правя. Тя ми писа по скайпа ама аз рядко и отговарях и я избягвах, но от това което сме си писали, баща й не и е казал.
Кажете ми моля ви какво да правя... не мога да я погледна в очите! ;((((((((((( Как да й кажа, как да я погледна, как да се срещна с нея... Не знам какво да правя а след два дена искам не искам ще се наложи да се видим... А тя тоолкова ми липсва. Казах ви цялата история защото не искам да ме съдите... нямах си и идея че това може да е баща и или който да е когото тя познава... Отчаяна съм... моля ви моля ви помогнете!! ;(((((((((((((((((((((

Коментари

1.   Имаш талант да пишеш булевардни разкази, но историята е пълна измислица според мен. И все пак, както казах, подходящо написана :-). Хора, вие какво ще кажете ?

2.   Ами,толкова дълги словоизлеяния ги чета през 2 реда,колкото да видя за какво иде реч и като видя,че е нещо такова го подминавам,защото имам достатъчно др работа и след като не е някой ,на когото мога да помогна със съвет,въобще не се занимавам
Ева

3.   Не мога да кажа, че е измислена, тъй като не винаги тези неща се случват само по филмите :) Ужасно неочакван край! Много кофти за теб. Ако наистина е станало, никога не и казвай! Ще е ужасно да го чуе от най-добрата си приятелка.
А колкото до "промяната" ти. Сега по-яка ли си? Как се чувстваш в "хай лайфа" ? :)

Мег*

4.   Леле какви креватни подвизи за момиче на 16!!! Ужасена съм - да не си гледала много порно? Ако не си, а това е истина - поспри се, защото след десетина години нито гейове, нито тройки или оргии няма да могат да те накарат да свършиш. Просто ще си преживяла всичко и ще си отегчена и изхабена. Абе изобщо всичко, ако е истинско звучи много курвенско, и на тази база е без значение да ли си се чукала с бащата на приятелката си или не. Не това е същественото.

5.   Измислена история, две мнения по този въпрос няма и не смятам, че трябва да има. Не можа ли да напишеш нещо поне малко по-достоверно? ...

6.   Истинско или не, кой знае. Ама наистина от това може да излезе егати якия филм. Или даже няколко филма! Порно - "Подвизите на една 'отракана' 16-годишна", драма - "Съдбата на две приятелки", комедия - "Бащата, непознатият, геят"... Ако някой сценарист чете тука, да запретва ръкави! Само се надявам това да не е нито "истинска", нито "измислена" история, ами копирана от някоя книга или филм! Звучи прекалено невероятно! От друга страна - правописът и изказът са типични за 17-годишна... Ако НАИСТИНА има момиче в такава ситуация, бих го посъветвала да ЗАБРАВИ всичко това, да скъса контактите с приятелката си, която очевидно не е стока (пие, пуши и какво ли не) и да ЗАПОЧНЕ ДА УЧИ, ама много яко. Не мисли, че съм някой зубър, повярвай, така ще забравиш случилото се, ще придобиеш самочувствие на интелигентен човек и ще си преобразиш живота! Това е!

7.   Това ми напомня на една история от маркиз дьо Сад...хехе... ;D

-littlehebi