Споделена история от Тинейджърски

Скромността ми
Здравейте! Проблема ми е следния : винаги когато съм в ерекция, след това изпитвам дадени притеснения от вида "Защо го направих? Аз съм грешник! ". И от това ми се е появил един необикновен проблем : когато си помисля за жена, нещо вътрешно се почувствам неудобно, много болезнено чувство, направо ужасно! Имам го от няколко години. Тинейджър съм. Дайте ми съвети относно необикновения ми проблем!

Коментари

1.   Проблемът ти не е необикновен, а го имат много хора от консервативни семейства, много момчета днес, защото растете без достатачно мъжко присъствие в живота си сред баби, самотни майки и учителКИ. Нямаш просто мъжки пример в живота.
За теб жените са и забранени, защото жените в живота ти са точно баби, майки и учителки - все жени, но не бива да имаш сексуални влечения към тях. Ти без да искаш си поставил жената на пиедестал - тя е асексуалната майка-хранилница.
За теб сексуалното чувство е табу, точно защото просто жената е като Икона за теб.
Решението е или да се обърнеш към психолог, или целенасочено да почнеш да се дистанцираш от майка си, баба си и ко. и да почнеш да прекарваш повече време в мъжка компания - запиши се на мъжки спортове, излизай с приятели и търси мъжки хобита. Така с течение на времето ще се нормализира и отношението ти към жените. Не са случайни дори мръсните вицове в мъжка компания - там жената е сексуализирана по особено просташки начин, но е сексуализирана...
Колкото и да ти е странно - мъжката компания ще промени твоите чувства към жените и ще те накара да приемеш сексуалното си влечение към жената като нещо нормално - а то е! Помисли си малко - ако нямаше мъжко желание, ако нямаше секс, нямаше да се раждат бебетата, нямаше да има и семейства и нямаше да има хора.
Да, за теб е добре да възприемаш майка си, баба си, сестри учителки и лели за асексуални създания, но това не значи, че те са такива и не значи, че жената като цяло е такава.
Жените също имат сексуално влечение към мъже и няма нищо лошо или ненормално в това.

..не се занимавай и не задълбавай ...но ако си над 16 г. ти препоръчвам горещо да поработиш лятото в мъжки колектив - на строеж или нещо такова. Ако имаш баща, дядо, чичо, търси контакт и начин да прекарваш повече време по мъжки с тях.