Споделена история от Тинейджърски

Използвана
Здраейте , Аз съм на 15 г. и понякога се чувствам много използвана , защото всички '' приятели '' с които излизам искат нещо от мен . А ако реша да не давам или са ми сърдити или спират да общуват с мен . Чувствам се много пренебрегната искъм да си намеря истински приятели , които да ме уважават ! Понякога се чуде защо изобщо съм на този свят като няма с кого да споделя тайните си . например майка ми е голяма моя приятелка но например с нея немога да седна и да говоря за момчета... Трудно ми е защото нямам кой да ме подкрепи и затова обвинявам себе си и никой друг ! Дори и един приятел ми стига стига ми да имам на кого да се облегна ! Понякога сядам и започвам да плача без причина е не е без защото причината е , че нямам приятели с които да излизам и да се забавлявам , искъм да стана нещо в живота и всеки , които ми е причинил мъка страдание да съжалява за това ! Искъм да се самоубия но знам , че ако го направя на никого освен на семейството ми няма да му пука и затова живея напук на живота ! Понякога искъм да съм силна но немога , силния характер понякога и тои се обръща . Няма какво повече да кажа освен , че имам много лоша съдба , но каквото е писано ще стане и неможе да се промени , жалко , че имам такава съдба .

Коментари

1.   Кое ти е лошото на съдбата? Звучиш като една малка глезла. Виж се какво говориш - че понеже нямало с кого да споделиш тайните си, нямало защо да живееш.Чак за самоубийство говориш.

И се пише "искАм"

2.   Научи се да пишеш !

4.   Аз също съм се чувствал така много пъти, също като теб по някога няма с кои да изляза и си седя в къщи...
По някога когато се чувствам самотен си търся хора с които да говоря по скайп или сайтовете, дори само за една вечер.
И хубавото е, че когато говориш с някои които ти е напълно непознат и е от далече, че може да споделиш всичко с него, защото знаеш че той няма как да обърне тайните ти срещу теб защото не те познава и никога няма да се срещнете...
Та мисълта ми е - като нямаш приятели от класа или квартала може да си намериш в нета, въпреки че не винаги е същото....

5.   Проблемът не е в теб. Повечето хора са егоисти, и когато си постоянно около такива личности, се чувстваш използвана през цялото време.
Щом не харесваш приятелите си - намери си нови.
Намери си хоби, където ще се срещаш с нови и интересни хора, които споделят интересите ти - например, запиши се на курс по салса или нещо такова.

6.   Е приятелите ти случайно да не са на по 9 щом се сърдят когато не им дадеш нещо. Според мен трябва да говориш с тях и ако наистина се окажи, че не им пука за теб ги режеш и си намираш нови приятели. Според мен просто имаш такъв период, какъвто всеки от нас има през живота си.

7.   Хей от кой град си ти ?

8.   От Сливен съм !