Споделена история от Тинейджърски

Да ? имам ли доверие ?
Момиче на 14. Начи имам най - добра приятелка с нея сме заедно вече 4 години.Обаче имам много съмнения за нея. Всичко си споделяме, но когато излезем и сме 3 тя винаги предпочита другата. Когато един ден излязохме трите те двете са слаби като стълби, а аз съм си нормална,та и като излезнахме веднъж и видяхме 2 момчета те веднага хукнаха по тях, а мене ме зарязаха и така излизахме в продължение на 1 седмица,като казвах че неискам да излизам те само ми се молеха да изляза с тех :( така престанахме с 3тата да излизаме обаче има едно момче от малки се познаваме и като излезнем и се срещнем те се прегръщат и по скайп тя му праща целувка без да го обича..Той праща хем на мен,хем и на нея. Един ден и казах че той ми е писал и й пратих хронология , а тя не ми каза нищо.И да се уточня, че и имам паролата на скайпа и за тва знам.Сега ще кажете от едни целувки нищо не зависи обаче той не ги праща туку така си илии пък от къде знаеш, че тя не го обича? амии знам щот "страда" по едно друго момче и съм наясно че наистина много го харесва !.. И въпроса ми е още ли мога да й имам доверие ?! или какво да правяя :((( ?! МОЛЯ БЕЗ ОБИДИ !!

Коментари

2.   ?йде де 200 прочитанияя и нито единн коментарр .. пишете дее ;xx

3.   ОМГ... Прегръдките нищо не значат, чисто приятелско си е. Съветвам те да свикнеш и ти да се прегръщаш с момчета които са ти само приятели. Пораствате, и нещатата ще бъдат по този начин.
Дали можеш да и имаш доверие ние не можем да ти кажем. Ситуациите които казваш са извадени от контекста.
Вгледай се в очите и... В сърцето си... Само там можеш да намерип отговора.

*Sunny Girl

**Ба си филма сте :)

4.   Автор: и като се загледам какво да вида ?? тя нищо не споделя, а пък за мен знае ВСИЧКО