Споделена история от Тинейджърски

Ще го впечатля ли, ако спра да му пиша?
Здравейте! От две години се познавам с едно момче, но бяхме прекратили комуникирането, защото си направих нов фейс и го нямах. Скоро го намерих, писах му дали ме помни, той каза, че ме помни и си говорохме общи неща. Но след няколко дни гп накарах фа се видим, а той ми каза, че не иска да виждс момиче, което е с гадже и, че приятелство между него и такова красиво момиче не може да има, просто ме забравил, а аз съм се появила пак и го е страх да не стане пак същото.... няколко дни се държеше гадно.. после му писах, да си изясниме проблема. Той ми каза, че съм голям сладур, бил ядосан и затова не искал да вижда никой и се извини, аз му казах, че тва е супер детско и жалко, той го потвърди... после пак си писахме ии нещо се шегувах и той ми каза, че съм високомерна, тогава му написах няколко романа, че нямам интерес да му пиша, че е жалък и ако продължава така няма смисъл, и няма как да му приема извиненията... а той просто ми написа "Харесвам те".. един ден реших да се държа мило и му пратих картинка с кученце, казах му, че е сладко като него и той започна да се държи нормално и мило и ми каза, че тва са най-милите думи казани за две години от мен.. ;д сега си пишем постоянно, но искам да го привлека повече... дори ми каза, че искал да отида и да уча при него(но няма как да направя такава глупост;д) държа си се естествено, говоря си с него, както с приятелите ми, не съм акттриса, че да се оплаквам, че не ми пише или нещо такова ;д дори един ден ми каза, че има нещо различно в мен и тва му харесва... но се чудя ако спра да му пиша дали ще го впечатля повече?

Коментари

2.   И как очакваш да го "впечатлиш", ако спреш да му пишеш? И не разбрах, ти гадже имаш ли си? Иначе, може просто да намалите писането, все едно сте си приятели, а не да се обсебваш от него. Иначе пичът ти е направил там някакво предложение за учене, и това много не го разбрах, той от друг град ли е?

3.   Аз не мога да разбера, като си имаш приятел, защо искаш да го привличаш?

5.   Абсолютно не, ДЕТИНСКО е!!! За какво трябва да спираш да му пишеш като всичко ви е наред!!? Представи си че си посли че си изгубила интерес към него, че не го харесваш и т. н... какво ще стане тогава, ще изгубиш това хубаво и приятно разбирателство между вас, според мен.

7.   Author - Да от друг град е, но не разбирам дали ме харесва или просто иска да се изгаври.

8.   Той ти се дърпа и се прави на интересен. Ти възнамеряваш да направиш същото, а същевременно имаш приятел. Или аз съм с остаряло мислене или вие не сте съвсем наред.