Споделена история от Тинейджърски

Със или без презерватив?! :)
Момче на 15 съм. Мисля си за секс ,имам си мокрите сънища и прочие. Въпросът ми е когато моментът настъпи-да имам възможност да правя секс със или без презарватив да е. Чел съм по много форуми че без презарватил е много по приятно и задоволително ,а с презарватив не е толкова приятно-все пак да имаш дъждобран на пениса си.. ! :) Аз ако ще го правя ще го правя с приятелката си която също е на 15 и е дебствена.Казвала ми че не е отворена - в смисъл не се е отворила с пръст или с вибратор и ще е доста трудно аз с дъждобран да я отворя.Поне така мисля , а и искам на първия си път да се насладя на макс!! Приятелката ми няма нищо напратив да го направим но иска с презерватив а аз без. И ако нямам дъждобран няма и да го направим. Та как мислите дали първия ми път да е с дъждобран или да я обеждам че първия път няма опасност и ще се насладим повече. Как мислите. Благодаря за коментарите предварително.. :))

Коментари

1.   Щом като тя се е настроила и нагласила да е "със", може би е по-добре да е така. Все пак момичета са по-чувствителни на тази тема и по-трудно се решават. Докато се опитваш да я убедиш в противното, може да й мине желанието, всичките ти планове да отидат по дяволите и да си развалите взаимно настроението. В крайна сметка, не е казано, че ако започнете с презерватив и не потръгнат нещата, трябва да се насилвате докрай. Импровизирайте, но по-добре я послушай.

2.   Момко, с или без първият път няма да продължи много и няма да се насладите на "макс", това е сигурно. Даже с презерватив може да удължиш "наслаждението".

А това, "че първия път няма опасност" е такава простотия неземна, че нямам представа, как ти я е родила главата.

Дядо Торбалан

3.   Първият път нямало опасност? Абе ти знаеш ли, че от малък си от тъпите безчувствени и егоистични прасета, които не ми се мисли в какво ще се превърнат по-нататък!!! Презервативът за вас е задължителен! И ще е добре да помислиш и за удоволствието и безопасността и на момичето, което горкото не знае с какво се е захванало. Искаш кеф без никакви отговорности, това никъде го няма без да си платиш по един или друг начин. Нали уж ти била приятелка.... Това не значи - терен за задоволяване само на твоите потребности. Решенията се взимат заедно, а не така - самолично човекът си решил да си начеше крастата както му е удобно на него.

4.   Как да няма опасност бе!!! Много ясно, че има!!! С кондом и за теб е по-безопасно и за нея.

5.   Не съм много компетентен по въпроса... ;д. Ама каква е тая тъпотия, че първия път няма опастност???

6.   Какво ще я убеждаваш, бе!? Ще я убеждава той! Момичето иска да се предпрази, а ти ще я лъжеш само, за да си се накефиш, ама после за момичето са последвствията! Я, се стегни малко! Ще си се кефел той на макс. Абе ти чуваш ли се. Само, за да си се изкефиш ти на макс тя ще си рискува бъдещето. Ако искаш без презерватив отиди до аптеката и й купи едни Escapelle. Тогава вече можем да поговорим за вариант без презерватив. Дано се усети това момиче, дано.

7.   Със не се залъгвайте,после да не страдате цял живот заради едното удоволствие :)

8.   Ооооооооо, колко си прост!!!

Ще забременее като 2 и 2 четири.

9.   С презерватив!

10.   Ами ти си доста ТЪПО момче.. "ДЪЖДОБРАНА" я предпазва от БРЕМЕННОСТ, глупако. Ако ти пука за нея - ще е с презерватив. Освен това ще е по лесно заради любриканта по него да проникнеш в нея. Освен това също не се намалява драстично усещането - това са глупости!!!
Момиче на 19

11.   Като ти изключим правописните ти грешки, явно момичето ти е по-умно от теб и знае как да се предпазва. Прави секс само с презерватив, останалото са глупости! Такива като теб докарват на момичетата бели на главата- болести и нежелана бременност. Избий си от главата идеята да правиш секс без презерватив и седни да поработиш върху правописа си, че изглеждаш смешен.
Д-р Хаус

12.   Баси тъпото 15 годишно лапе. Искал без презерватив големия отворко.Вземи попрочети малко за нещата и после ходи да правиш секс , че заради такива като теб има сумати разбити животи.

13.   1-во-тъп си много
2-ро-не наричай презерватива "дъждобран", така само затвърждаваш точка 1
3-задължително СЪС, щото на 15 да не станеш татко
и 4-то-а, споменах ли, че си доста тъп?

14.   С презерватив!

15.   Кво искаш да забременееш, целия ти живот да отиде и да работиш в цех за боза за 200лв. месечно? Мисли малко с тая глава!

16.   Човек задава въпрос за да се научи, а почват да му обясняват колко бил спрел и неграмотен... :х абее нямам думи! ! ! А за момчето да наистина си много малък, но всеки сам решава, кога, какво да прави с живота си и сам поема риска... Задължително е да има кондом, за да не съжаляваш след това... :) И друг път преди да предприемаш такива крачки и се интересувай.. за теб си е... :):)

Лимонка.. 17г.

17.   Дребен, 1вия път трябва да е без капут. Защо? !

1. Защото е по-трудно.
2. Може да се скъса (почти 100% съм обеден) и за това няма смисъл от него :)

18.   Не мога да повярвам, че съвременните тийнейджъри са толкова тъпи и сексуално необразовани.

Винаги с презерватив. Освен ако нямате дълга връзка, не сте се изследвали и тя е на противозачатъчни, или пък работите за бебе. Винаги има опасност от забременяване. Дори с презерватив не е 100% сигурно. Дори няма да започвам да говоря за различните болести, предавани по полов път.

-Кай-

19.   Aко не е с презерватив тя ще надуе корема 100%.

20.   Само едно ще кажа : 1 презерватив струва 1 лев, а 1 аборт много повече. Затова правете секс с презерватив

25.   Както аз мойта я отворих без презерватив, тъй и ти с твойта.. ако трябваше презерватив щеше да расте заедно с пениса ни (който на нашата възраст е готова пишка)..

29.   Ако държиш на момичето и на безопасността ще се пожертваш и ще я пазиш, а няма да мислиш как ще ти е по - удобно не теб. Ако настояваш да стане твоето значи си егоист и изобщо не заслужаваш това момиче!

31.   А дали си готов да станеш баща, а? Защото презервативът освен от болести пази и от забременяване!!!

32.   До номер 25. Всеки си има своите начини, но се радвай че сега приятелката ти не е майка защото вероятноста е била доста голяма..
Относно другото добре е да продължавате с половия живот, но по удачно е да не се излагате на рискове.