Споделена история от Тинейджърски

Обърках всичко!
Здравейте!От доста време следя публикациите в сайта и много се радвам, че има такъв сайт в който може хората да споделят историите си анонимно и съответно да им се помага анонимно.

Момиче съм и живея в малък град.Не мога да се оплача от пръв поглед добре изглеждащият ми живот.Имам една прителка с, която се познаваме от детската градина.Учим в едно училище и в един клас.Последните 2 години станахме сравнително по-близки.Имахме обща тема, която беше анимета.Бяхме започнали да орагизираме "петъчна киновечер" всяка седмица у нас,у тях .И на една от тези "киновечери" тя и една нейна приятелка ми показаха едно аниме към, което проявих голям интерес и така започнах да гледам различни аниме.Както и да опознавам различните жанрове.Запознах се с жанровете Hentai,Ecchi,Yuri,Yaoi и все такива, които ме правеха още по-перверзна.Тя ми показа едно такова аниме /Aki Sora / и доста често започнахме да си правим перверзни жегички една на друга.Но на една от "киновечерите" у тях направих една грешка, която на пръв поглед не беше кой знае какво, но това срина така укрепеното ни приятелство.Едно от момичетата там снимаше клипове с моят телефон и понеже аз обичам да обработвам различни клипове и тя ме помоли да обработя клиповете и да направя един мини филм.До тук добре.Всичко беше много забавно.Много смях,шеги,закачки.Даже имаше един момент в, който за да се пошегувам двете момичета и отвлякоха вниманието и аз застанах зад нея и и свалих дънките и всички започнахме да се смеем.По това време имах леки симпатии към нея и си казах, че това е от пубертета,но това се задълбочаваше все повече и повече.След няколко дена направих видеоклипа и го споделих в Facebook, но само присъстващите момичета на онази "киновечер" да могат да го виждат.Обаче това момиче си беше оставила Facebook-а включен и родителите и видяха видеоклипа.В началото като заглавие бях сложила надпис "Пълни дебили" като имах предвид, че много се лигавехме.Но родителите и не го бяха приели така и на следващият ден ми се обади и ме помоли да истрия клипа и всички снимки и клипове от тогава.В гласа и се долавяха смущения.Да, тя плачеше.Направих това, което ми каза и я попитах защо.Тя ми каза, че родителите и са и забранили да излизаме вече и изобщо да общуваме.Те имаха право.Това, което бях направила не беше разумно.Когато ми го каза и двете започнахме да плачем.На следващият ден не успях да я погледна в училище.И така няколко месеца стоях сама вкъщи и гледах анимета и накратко си губех времето.За мое щастие малко по малко се сближавахме.Започнахме да излизаме по-често, но само в компания.Не сме излизали само двете.Само веднъж, когато отсъствах доста дълго време.Намерих си нова компания с, която да излизам.Тя също беше в тази компания.От известно време си пишех с двама човека в Vbox7, които знаеха, че я харесвам и то стабилно.И един от тези и каза, че я харесвам, но не знам как я убедих, че не я харесвам по онзи начин.Убедих я,защото ме беше страх от отхърляне.След това много време си пишех с другият човек, който ме съветваше да и кажа и т.н .Тогава си промених решението и реших да и кажа.Помолих го да и каже някои неща и да и каже, че я харесвам и т.н .В последствие тя ми зададе куп въпроси.Тогава и признах.Тя не реагира.Очаквах да се изненада или да ме напсува и т.н .Но тя просто не реагира.Не е казала, че не ме харесва нито, че ме харесва.От няколко дена вече не сме излизали по-точно от деня на признанието ми.А попринцип всеки ден излизахме или през ден-два а сега почти цяла седмица.Дали сгреших?Мисля, че оплесках всичко!Дали трябваше да и казвам?Моля ви помогнете ми!Тези, които нямат какво добро и полезно да коментирам по-добре не пишете!

Ще помоля модераторите да споделят историята ми, защото е много спешно и сериозно!Благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   Не си сгрешила да и кажеш. Все си мисля, че тя има право да знае...!

2.   Като ти чета историите, май си на макс 12 мойто момиче? И темата е малко безсмислена, ние квото и да кажем нищо няма се промени, очевадно е, че след като не е реагирала по никъв начин-не те харесва особено. Та ся единственото, което ти остава е да продължиш напред и да почнеш да гледаш малко по-стойностни анимета ако не друго...

3.   До номер 2.

Ако си мислиш, че съм на 12 само защото гледам анимета жестоко се бъркаш. Аниметата не са за малки деца... бъркате ги с анимацийте. На 17 съм.

От Авторката