Споделена история от Тинейджърски

Как .. ?
Моля , дайте ми съвет и ако може без убиди !! .. Излизам с едно момче и съм девствена , той също. До сега само сме се натискали и не сме стигали до секс , но той ми каза , че е напълно готов да го направим . А дали ще го отблъсне това , че на женското ми място съм укосмена ? И ако не , как да се отпусна защото ще ми е за 1 - ви път и какъв презерватив да ползваме ? Години за 2- мата - Непълнолетни ..

Коментари

1.   Еми обезкосми се, не е голям проблем

Мег*

2.   Ами обръсни се, а за презервативите Durex, и внимавайте !, отпусни се и ако сте готови и двата ще мине добре

3.   Господи.. първо се пише Обида, второ се пише Окосмяване. Като сте непълнолетни седете да гледате ХАНА МОНТАНА и не си завирайте разни неща някъде където не знаете... ти да не си циганка че така пишеш?

4.   Колко мъка има по тоя сват....

5.   Не да гледат ХАНА МОНТАНА, а да седнат да почетат малко книги, да ходят редовно на училище и да внимават в часовете по БЕЛ и по биология. Тогава ще знаят как да пишат и какво да правят, котато станат пълнолетни.

6.   Оф боже била има едно нещо наречено бигче по-добре си вземи не е много скъпо а и не боли като си махаш космите ! А - и междодругото за въпроса дали ще се възмоти - определено и най - гнусние човек , ще се възмути ако ебе няква окосмена путка ... постависе на негово място ако той е окосмен как ще се почувстваш