Споделена история от Тинейджърски

Здравейте
Здравеите всички! Аз съм на 14 години и досега не съм имал гадже. Тази година кандидатствах и се срещнах с новият ми клас. Мина известно време и аз харесах едно момиче от класа. Когато се видяхме за пръв път мисля, че тя съшто ме хареса. Но по късно разбрах, че тя харесва друго момче от саседния клас. Осъзнах че много й допада, защтото когато той мине покраи нея, тя започва да се притеснява и като той я подмине, тя го гледа влюбено докато не изчезне от погледа й. Въпросът ми е, как да накарам това момиче да ме хареса отново и какво да направа за да изглеждам в очите й по добър отколкото този в който тя сега се е влубила?

Помогнете!!!

Коментари

1.   А ти от къде си сигурен, че тя те е харесала когато сте се видели!? Може би никога не те е харесвала и в последствие е намерила по кого да тича. А може би, като не си направил нищо и не си и показал тя дори да не е разбрала, че я харесваш и постепенно чувствата й да са отихнали ...

2.   тя се е влУбила в него..нищо не можеш да направиш освен да се научиш на правопис

3.   Емм, няма такова нещо като любов насила ако въобще може да става дума за любов на вашата възраст.
А, и в новото даскало наблегни на часовете по БЕЛ, че нещо ти куца правописа ;)

*Syndrome

4.   Аз и казах и тя се учуди. А за правописа нямах време да го редактирам, но обаче наистина трчбва да наблегна на БЕЛ.