Споделена история от Тинейджърски

Видях момче, което ми взе акъла
Здравейте.. Момиче на 15 години съм. Преди два дена на 8. 08 бях на море в Бургас, но със семейството ми и едно друго приятелско решихме да отидем на плажа в Крайморие. Всичко беше чудесно, на обед решихме да хапнем в едно от ресторантчетата до плажа. Когато седнахме на масата, точно пред погледа ми имаше момче на около 16-17 години, който наистина ми взе акъла, и до сега не спирам да мисля за него. Постоянно се поглеждахме за известно време, но така и не се запознахме, защото родителите ми бяха до мен.. и до сега ме е яд, че не се запознахме или по някакъв дискретен начин да си разменим фейсбук или номерата. От два дена го издирвам и не знам как точно да го намеря, а наистина искам да го намеря, но не се надявам на нищо, защото аз съм от Пловдив, а той от Бургас (знам единствено, че е от Бургас, защото като тръгваха с приятелите му и се качиха в кола с бургаска регистрация). Просто исках да го намеря и да се запознаем, нищо повече. И да знам, че е някак странно, че едва на 15 мисля за такива неща, но не е така.. Гледам си и тренировките и образованието, така че моля Ви не ме нападайте с това, че съм „малка„.. Сигурна съм, че на всекиго се е случвало.. Затова много ви моля, помогнете ми, като ми дадете идеи как да го намеря...

Коментари

1.   Ами няма как, освен да почнеш и да провериш всички хора от Бургас във Фейсбук :D видяла си го, харесал ти е, пожелавам ти да стане коледно чудо през август и по случайност да се намерите :D Успех, мила :*

2.   И изпаднах в подобна ситуация преди време. Има един начин и това е фейсбук. Ако е наистина от Бургас и е наистина на 16-17, просто провери фейсбук групите на бургаските училища, класове и т.н. Смисъл почти всеки клас си във всяко училище си има група. Проверяваш училища в Бургас и започваш подред. Доста търсене ще падне, но има голяма вероятност да ти излезе късмета. Аз така съм откривала момче и вече от 7 месеца сме гаджета.

Момиче 16

3.   Ами освен "случайно" да го срещнеш някой ден, друг начин не виждам. Поне, ако беше чула името му или на негов приятел, може би щеше да го намериш, все пак може да опиташ да го потърсиш във фейсбук по местонахождение, но няма шанса да го намериш сред стотици хиляди. А и ти щом си от Пловдив и да го намериш просто няма как да се получи според мен, поне аз съм против връзките от разстояние.
-М17

4.   Ух. :(( Игла в купа сено. Аз съм от Бургас, но как да ти помогна? Дори и да имаш описане на външността му, много трудно ще го намериш. Ами ако дори няма фейсбук?
Пожелавам ти да го срещнеш пак. :) Може да ти е късмет!

5.   Ами дай поне снимка, за да започнем търсенето отнякъде. :)

6.   Дай описание ще с еооитама да го намерим пича, за да се запознаете...кажи как се казваше заведението на което сте били, коя дата е било, към колко часа....

7.   Здравей! Просто виж във фейсбук дали не се е отбелязал в ресторанта в който сте били. На мен също ми се случи така, както в твоята история и така го намерих. Ще се радвам, ако съм помогнала! Успех!

8.   А сега съм сигурен че ако се запознаеш със него, и по фейсбука ще може да те излъжа на 100%, и да те накара да му се влюбиш, и на 15 да избягаш от вкъщи при него. Точно това се беше случило и със сестра ми, наистина си малка за такива работи, не си губи времето със любов. Това не те прави задръстена или т. н, най-мразя малки момиченца как се правят на много влюбени че да изглеждат яко.... Направо дегредация

9.   Как пък успя да си харесаш бургазлия, аз живея тук и някакси ми писна да гледам напомпани батки с татус на бедрото и прегърбена стойка. Хаха
Колкото до случаят ти.... кофти работа. Потърси пак из фейсбук, може да ти излезе късмета. Ако не догодина, така или иначе след време ще забравиш.

10.   Кажи ми как изглежда?

11.   Аз съм от Бургас, но не знам с какво да ти помогна. Все едно да търсиш игла в купа сено. Опиши ми го подробно, ако по случайност си го снимала прати снимката. Не се знае, може да го познаввм :).

12.   Висок около 1, 70-75, на 17-18 години, тъмна коса, тъмни очи, хубава усмивка, има татус отдясно долу от корема нагоре до слънчевия сплит. Това е описанието

13.   Ами въпросът е, че и снимка нямам.. наистина до някъде ме е яд, и проверих ресторанта, не са се тагнали.. Проверих почти навсякъде без училищата само там остана.. Иначе описание съм дала..

14.   Много сладка история, но за жалост шансът да го издириш е едно на милион. Ами, замисли се. Той може да е отишъл там само за Spirit of Burgas и да е наел кола там, колкото да се разкарва нагоре-надолу или пък да е на гости на приятел, и пак да е от друг град. Не че искам да те обезкуражавам, съвсем не, просто мисля реалистично на нещата. Все пак (ако имаш наистина много свободно време), може да го потърсиш във фейсбук, но няма да ти е лесно, а може той да няма профил, не всички имат. Абе, Бог си знае работата, ако ви е писано ще се намерите.

Сани

15.   И аз бях така. В Сърбия бях видяла едно адски готино момче. Много го харесвах, но в последствие го забравих. Твоята история ми напомни за него <3

16.   И с мен беше така, но аз нямам Фейсбук... Момиче съм на възрастта на авторката.