Споделена история от Тинейджърски

Мисля че съм бисексуална.
Аз съм момиче на 15 и мисля че съм бисексуална. Опитах се да споделя с майка си. Питах я ''мамо ако съм обратна какво ще стане'' - тя каза че ще се чувства много гадно и няма да и е приятно. Пита ме дали съм такава, но аз и казах че съм го казала само на шега. Така мисля , защото (колкото и смешно да звучи) харесвам учителката си !! ;( Тя е млада,страшно красива,веднага щом я видях разбрах че я харесвам.Нямам търпение да започнем час с нея. Знам че ме мислите за поредното заблудено лапе,но повярвайте ми истина е !!

Коментари

1.   изчукай се с нея :) може и 6-ца да получиш за края на годината! :)

2.   Рано ти е на тази възраст да заключваш, че си бисексуална. Ти все още търсиш себе си. Това са процеси , които се утаяват с времето.
Успех
Д-р Хаус

4.   По какво ти преподава тази учителка? Сподели как се държи и как изглежда.

6.   Не бързай да си вадиш заключения, защото оценяваш красотата на друга жена. Това е нормално, но не те прави бисексуална. Едно е да се чувстваш привлечена и запленена от прелестите на някого, а съвсем друго да изпитваш желание за физическа близост с него. Ако имаш такава близост с друга жена и това ти носи удоволствие, а не те отблъсква, можеш да смяташ за себе си, че те влече слабия пол. Не си втълпявай несъществуващи неща.

7.   о аз ти вярвам, повярвай ми. и ако в близкото бъдеще попаднеш на момиче което да си падне по теб, не дай боже и ти по него, със сигурност ще се убедиш в това :)

8.   Не знам какво да кажа..с този проблем не съм много запозната, но никой не избира какъв да се роди,съдбата на всеки е различна,не можеш да си кажеш "няма да харесвам жени,а мъже-точно както трябва"..точно обратното,следвай съдбата си.В най-скоро време кажи на майка си истината,ако наистина те обича,ще те разбере.

9.   аз сьм бисексуална и го разбрах на твоита вьзраст

10.   не съм казала че не искам физически контакт с нея от авторката : )

11.   По същия начин съм и аз, но не съм казала на майка си, защото се боя да не ме разбере :S

12.   При мен е малко по-различно...Мислех че харесвам момчета.... никога не съм имала връзка по-дълга от седмица... мислех че не съм добрее..ии когато се влюбих в най-добрата си приятелкааа това беше шок за мен... ноо се оказа че и тя ме харесва сега съм лесби и ходя с моята най-добра приятелка ...много се ртадвам че това се случи сега се чувствам на мястото си
така че ако и ти се чувстваш добре така значи си би

13.   ейй номер 8 защо наричаш това проблем?
аз съм бисексуална и според мен това изобщо не е проблем :)

14.   Хейй ти си точно като мен. И аз щом видях учителката си, веднага разбрах, че я харесвам!! Добре ще е да си дадеш скайпа. Моля те, ще си споделяме, вече не издържам , трябва да разкажа на някого, но все няма на кого. Мисля, че ти си точния човек. Моят скайп е xixi28. Потърси ме!! И ти ще ми разкажеш и ще ти олекне.

15.   Аз съм на 14 и аз мисля, че съм бисексуалнаа ;х в 7ми клас харесвах едно момиче, но така и не и казах само приятелки си бяхме, а сега харесвам ддруго момичв (второто момиче, което някога съм харесвала) но това момиче си има приятелкаа и ми е адцки кофтииии, нооо незнам не съм се замисляла дали искам и физически контакт с тях ;Д

19.   Аз също съм би! Разбрах го като се влюбих в НДП-то си ( историята ми е подобна като на номер12 бях, в шок) , а преди това харесвах един съученик. Сега ходя с най-добрата си приятелка. Не съм казала на никой защото няма да ме разберат а аз искам да питам
Ами.. защото приятелката ми си пада по доминантите как да стана доминант?

20.   Не мисля че това е много нормално

21.   Също мисля че съм би, защото до скоро бях много влюбена в едно момиче, а сега съм влюбена в момче, но още не мога да забравя момичето. Лошо ли е това, че съм на 15 години и искам да имам физически контакт с момиче горе долу колкото мен. Искам да намеря момиче като мен, за да мога да и сподеям. Объркана съм!

22.   Сигурна съм, че съм бисексуална. Почти на 15 съм и вече съм се влюбвала в няколко момичета(като с това в момента имам много близки отношения и плашещи фантазии).

23.   аз съм на 17 и не знам, какво става мисля, че и аз съм бисексуална защото видях едно момиче и сега я харесвам
нямам нищо против бисексуалните дори, моя приятелка е такава!!!