Споделена история от Тинейджърски

Влюбена загубена
Здравейте!
Момиче на 14 съм. На скоро ходихме на море. В последните дни си забелязах едно момче. Не повече от 17 г. Много си го харесах. Но за жалост ме забеляза на последния ден, буквално не ме изпускаше от поглед. Сега може да ме е заглеждал и другите дни, но да не съм забелязала. Но явно го беше срам да дойде да ме заговори и само стоеше около мен. Когато бях във водата и той влизаше и правише номера за да ме впечетли. При всеки поглед с очи той ми се усмихваше, а аз от срам се обръщах. Също така майка ми ми каза че когато съм гледала на другаде той слагал очилата и ме е гледал, естествено се зарадвах като ми го каза. Много го харесах, но не можах да обменя никаква информация с него. Само забелязах когато си тръгваше го гледах някъде около минута ме гледаше и настигна техните. Та въпроса ми е, дали ме е харесал и възможно ли да го засека някъде някога. Тези въпроси не ми излизат от ума цели 3-4 дни.. постоянно мисля за него.. не знам какво да правя :(

Коментари

1.   Омг абсолютно същото все едно аз съм го писала. На 14 съм, бях на море в Камчия. От началото се гледахме, обаче ние още от 1 ден. Беше на море с баба си и дядо си. Но също не се запознахме, а вероятността да е от моя град е малка :) Но искам да го видя отново също и аз.

2.   Вероятността да го видиш отново е почти никаква.

3.   Все едно чета моята история, само дето при мен имаше доста по-големи намеци и ти донякъде си късметлийка. При мен се случи, когато бях на 14, вече съм по-голяма, но той беше чех и искаме или не, нямаше как да си комуникираме.
Възможно е да го засечеш някога някъде, ако ви е било писано са се срещнете пак, но ако е чужденец, както беше при мен, трудно...
Все пак няма да е лошо да го позабравиш малко, защото вероятността да не го видиш никога повече е по-голяма. Знам какво изпитваш в момента, но ще ти го кажа от личен опит - ще си мечтаеш по него известно време, ще си намериш друг и ще го забравиш, като разбира се винаги ще се сещаш с усмивка на лице за него... Поне на мен, след вече 3 години, все още си има място в сърцето, така да го кажа...
Няма какво да правиш, освен да си продължиш живота и нещата ще се подредят и ще го забравиш, спокойно..

5.   Някъде, някога, не живей във фантазии. Като никой от двамата не е бил достатъчно смел, сега се забравяте и продължавате напред, няма какво да сториш, а в крайна сметка и на теб сигурно ти е ясно, че може никога повече да не го видиш.

7.   И аз се запознах с едно момче, но за разлика от номер 1 и авторката, аз си направих снимка с него. Беше много сладък и трябваше да имам спомен от него.

8.   Номер 1 и аз ходя на Камчия редовно да не съм аз хД

9.   Малко ще си помечтаеш и ще ти мине. Всеки е имал такива "влюбвания" :) Моят личен съвет е да живееш колкото се може повече реалността, да имаш мечти, но да нямаш илюзии.

10.   До номер 3... Той не беше чужденец, говореше български... Беше толкова хубав

11.   От номер 1 към номер 8
Хахах ми може аз бях на Камчия периода от 3 до 9 август :D

12.   Н 3 нали знаеш , за любовта няма граници

13.   Не, че не сте прави като казвате, че вероятноста да го срещне е малка... но ако и е писано ще го види пак! Човек не може да избяга от съдбата си, авторке, вярвай ми, ако този човек е "писан" за теб, да се срещнете, да се запознаете... ако ще и Брат Пит да ти предложи среща няма да е същото! :Д Да, знам че коментара ми изглежда нелеп, но искам да ти кажа да не се отказваш! С тези социални мрежи всичко е толкова по-лесно.. замисли се дали не си забелязала нещо в него, дали случайно не си чула името му.. хотела в който е отседнал? Ако знаеш кой е хотела, провери фейсбук страницата му.. може да се е тагнал там ;) Тагни се и ти.. може да ти излезе късмета :Д Успех!

14.   Н 13... и аз не съм се отказала и мисля точно като теб. Търсих го из всяко едно от тагнатите плажове от Приморие.. но няма.. не съм търсила из хотели.. но из плажа го търсих всяка една стр. Няма го.. Но късмет.. след време ако е писано ще се засечем пак :) благодаря за съвета

15.   От авторката:
Здравейте след 1 година! Тази година отново ходихме на същото море... И за щастие пак го видях... пак се влюбих от мига в който го видях, но за жалост отново само се гледахме

16.   Авторке, сама си пропиляваш късмета.... видяла си го отново и пак не сте говорили...

17.   Авторке.. трябваше да го заговориш....