Споделена история от Тинейджърски

Искам да прекарам живота си с него и да имам деца от него!
Преди няколко дни се събудих с една мисъл...Лично за мен е нещо ново и странно, което не съм изпитвала до сега. На 18 съм. Обичам го! Искам да прекарам живота си с него и да имам деца от него! Може би не точно сега, но знам, че той е човекът за мен и искам да съм с него. А дори не сме заедно-има си и приятелка. Добри приятели сме, или поне бяхме, преди да се влюбя в него. Пуснах същата тема преди няколко дни, но не я удобриха, поради не знам какви причини. А имам нужда да го споделя. Искам да го напиша, защото не мога и не искам да го изрека на глас пред никого...някои неща просто трябва да останат неизречени.

Коментари

1.   Твърде много филми гледаш, момиче.

2.   Това са глупости. След време ще разбереш, че си се заблуждавала. Въображението ти те кара да мислиш такива неща и придаваш на този човек качества, каквито искаш да притежава. Не казвам, че не е готин, но го познаваш като приятел, не като евентуален съпруг.

3.   Ами ако минава край теб и не те вижда?! Деца не стават с разминаване. Я си избий фантазиите и раждай деца на някой който и теб и тях би носил на ръце. А тоя твой приятел си чука другата, не те забелязва, а ти бълнуваш"неизречени" неща. Превърни ги в изречени и живей щастливо. Някъде, някой, който те заслужава чака да се отвориш. Бъди сигурна в това. Е, ако ти се иска да се бориш за тоя, поне му кажи че го правиш, та и той да е наясно. Иначе що си мъчиш душата? Ако той не знае, дори и да превъзхождаш по всякакви показатели гаджето му, той пак нея ще си чука -отде да знае, че и ти си му навита?

4.   Дори да стане точно така, както сега искаш, след 10 години ще пееш съвсем, ама съвсем друга песен! Инай го в предвид...

5.   Любовта трябва да е взаимна.

6.   ...не искам да го изрека на глас пред никого...някои неща просто трябва да останат неизречени...

А не смяташ ли, че на него трябва да кажеш? Какво очакваш - че ще ти прочете мислите и всичко ще стане без да правиш каквото и да е усилие? Знам, че отстрани е най-лесно да се говори и, повярвай ми, знам какво е да не показваш чувствата си, но... Замисли се. Това, което си написала е красиво, макар и пестеливо откъм думи. Наистина е хубаво и е жалко, че го криеш. Не те съветвам нищо, била съм в същата ситуация и ти влизам в положението, но просто се замисли дали пък не допускаш грешка, като "не изричаш" нищо.

7.   Благодаря ви, ама не мога и нямам намерение да говоря с него за това. Имаме някакво минало и по това което съм преживяла и виждам, знам, че най-вероятно не можем да имаме бъдеще. Нищо няма да се промени и да му кажа. Това са нереални мечти и желания. Не е правилно и няма да го изрека...