Споделена история от Тинейджърски

Нощна мания
Привет, имам проблем. Той е следният, вечер се чуствам, много по-спокоен. Все едно, тогава съм, наистина себе си. Често, с приятели се разхождаме. И се чуствам, в моя среда. Като обикаляме, през центъра е много красиво, или по-някоя тъмна уличка. Имам предвид, че вечер се чуствам, повече себе си, от колкото през деня. Не заради, клубовете и дискотеките, а заради градът. Но, не мога, всяка вечер да обикалям, в 2 часа. Когато съм в къщи, се чуствам депресиран и затворен.

Коментари

1.   Така е,и аз съм така. Защото сутринта имаш повече задължения,повече работа и не можеш да се съсредоточиш във нещата,които наистина те интересуват. И аз се чувствам повече себе си,когато съм навън,но това си е нормално;не е някаква мания като мастурбирането,например. Вечер имаш време за себе си,това е естествено.

2.   Същият съм и аз и винаги съм бил. Разликата е, че аз и вкъщи се чувствам ок, когато е нощ навън. Не мисля, че е проблем - просто може би някои хора сме си така. Аз нощем съм най-креативен и ми е най-чист ума.

3.   И аз съм така. Момиче на 18 съм.

4.   И аз съм подобен случай. Чувствам се най-добре и пълен с енергия или когато се стъмни, или рано сутрин когато изгрява слънцето и изобщо не обичам да излизам през деня. Нищо ти няма, просто всички сме различни. Ако не беше така, нямаше да е интересно. :)

5.   Просто си нощна птица
Разбирам те
И аз се съм така
Вечер се чуствам добре, по-забавно ми е... обичам да седна вечерта на някоя пейка и да си говоря с приятели или да обикаляме
През деня обаче не ми е толкова яко
Хубаво е да знам, че не съм единствената
Поздрави

6.   Хората са два типа. Сова или Чучулига. Ти, и аз, и явно и още доста хора, сме Сови. Нощни птици. Чист пример е и момента в който за пиша коментара, 4 и 40 сутринта, и аз не съм заспивала. Също така твоето може да е и nyctophilia. Няма нищо лошо и странно в това. Една малка тайна, повечето тийнейджъри сме така, или поне една голяма част от нас. Не се притеснявай.

7.   Еми, човек като се събужда на обяд и не се измаря през деня е податлив през нощта на зомбиране.

8.   И аз съм от нощните птици, не виждам да е проблем това, някои хора нощта ги притиска, други пък се чувстват много по-спокойни. Лятото особено на мен много рядко ми се случва да спя през нощта. Обожавам да скитам с приятели нощем из града, да се забавляваме в парка. Дори когато няма с кой да изляза си пускам музика вкъщи, сядам си на терасата и с кутия цигари карам цяла нощ, тогава някак мога да остана насаме със себе си, да осмисля нещата, мога да мисля по-адекватно отколкото през деня. Радвам се, че има и други като мен.

9.   И аз съм така, през нощта знам, че никой няма да ме притеснява каквото и да правя, чувствам се по-добре особено като знам, че не правя такива глупости като през деня и последната глупост, която направих.