Споделена история от Тинейджърски

Каква музика слушате?
Здравейте, реших да създам тема в която всеки да сподели, любимия си жанр музика. Аз лично слушам черна музика- рап, хип-хоп, Р&Б, трап, дъбстеп. Любимите ми изпълните са Биги Смолс, 2Пак, Еминем, Уиз Калифа, Ники Минаж, Ийзи И и т. н. Вие какво мислите, и каква музика слушате?
Благодаря!

Коментари

1-50 от 67

2.   Аз слушам главно поп музика. Ето няколко. През тази година. :)
https://www.youtube.com/watch?v=FOjdXSrtUxA
https://www.youtube.com/watch?v=VLs7lHGU80k
https://www.youtube.com/watch?v=Jwgf3wmiA04
https://www.youtube.com/watch?v=1TsVjvEkc4s

6.   САМО ОТ 80-ТЕ!

7.   Най-много R&B, Pop, Hip-Hop, Deep house, Progressive house, Trap, EDM.
После от останалите стилове само някои изрълнители
Пр: От Рапа - eminem, други не и т. н.

8.   Сръбете! Миле Китич, Драгана Миркович, Щемса Сюлякович, Кемал Маловчич, Синан Сакич, Митар Мирич и др.

9.   Хип-хоп, хаус и R&B. :)

10.   Аз слушам предимно The reckless pretty и Guns N roses :) Но мога да слушам всичко без да се оплаквам

12.   Хард рок, хеви метъл. ;)

13.   https://www.youtube.com/watch?v=JN5KpL8Pd8c

14.   Ники Минаж, Еминен, Криско, Марун файв, Лейди Гага и други

15.   Old school rappers:Wu tang clan Method man Redman първите парчета на Eminem Big Pun Big L Snoop Dogg Ice cube etc.. Reggae само това дето ми харесва

16.   https://www.youtube.com/watch?v=qeMj1lV36z0 Аз слушам товаааа

17.   Предимно дъбстеп, рядко слушам рап и диско.

18.   Аз съм фен на Rihanna, Schoolboy, Chris Brown, Tyga, YG, Yo Gotti, Ty Dolla sign, Trey songs и други.

Български песни не харесвам - няма гласово надарени певци, а текстовете са безсмислени.

Американските филми са едни от любимите ми.

19.   Такива теми има много тука, но е хубаво да се прочете това:
http://spodeli.net/3/story-52369.html?#comment14
(коментар 14)
преди да се продължи...

20.   I need metal in my life just like an eagle needs to fly

21.   Явката ДЛГ, Маната и Керанов, Жлъч, Спенс, Атила, Jay, Madmatic, F. O. - Качествен БГ ХОП!!!

22.   Дед метъл, Брутал дед метъл, траш метъл, хеви метъл, абе метъл да има ;) но най-вече ЕМО.

23.   2Pac & Outlawz, MC Ren, The Game, Bone Thugs N Harmony, Eazy-E, C-Block, Snoop Dogg, Xzibit, DMX, Lil' 1/2 Dead, Capone N Noreaga, Above The Law, Jamal, Redman, Coolio, D12, Three 6 Mafia, Crucified, Dr. Dre има и още..
БГ: Сарафа и Лил Сейнт.

24.   Само чалгия, Азис до дупка.

25.   Heavy metal... всичко друго не става.

26.   също черно, но малко различно от твоето - рик рос, ди ем екс, янг джиизи, гучи мейн и други

27.   И аз съм като теб :)

29.   Аз слушам неопределен жанр.. слушам си каквото ми хареса от българските изпълнители общо взето лео део deep zone играта ангел и моисей ice cream young bb young krisko 100 kila manata fo touch down и подобни също харесвам и D2. Иначе си слушам трап и хаус най-често :) Като ми е по-такова настроение и някои чалга песни важното е да е весело :D

30.   аз слушам същото , само че не знаех че се нарича черна музика

32.   DIE ANTWOORD СА БОГОВЕ,ХОРА
иначе кпоп, джей рок,вижуъл кей, малко метъл групи, инди рок,на моменти си пускам и стари руски песни

34.   кпоп, поп, рап, Р&Б , дъбстеп , nightcore :)

35.   По принцип всякяква, но най- вече поп.
One Direction, Ariana Grande, Christina Aguilera, Demi Lovato, Nicky Minaj, Beyonce, Adele.
Харесавам много и испански песни.

36.   Андреа, Емануела, Азис-чалгаджийка съм, както и върла фенка на Николета Лозанова..

37.   Funk, jazz, rock, funk rock, free jazz, grunge, reggae, blues, alternative rock, ska, punk rock...

38.   Такива теми има бол, авторе/ке, не разбирам защо спамиш;

39.   до номер 18; любов, българските музиканти съвсем не се изчерпват с криско, сто кила и дивна.
Има групи и изпълнители като ревю, нова генерация, клас, тангра, мъртви поети, виолетов генерал, милена славова и други за които съвсем не може да се каже същото...
към темата
слушам най - вече ню уейв, дарк уейв, техно, готик рок, готик метъл, алтернативен рок, хеви метъл, симфоничен метъл, ъндърграунд, пънк, пост - пънк, пънк рок, ска, южно американски рап.... повечето групи които слушам са от периода 1960- 1995...
хъ. обичам такива теми.

41.   House. :D

42.   Слушам предимно Дет метал единствения метал жанр който ме грабна най-много, както и брутал дет метал.
Момче на 17 Поздрав за металистите m/ https://www.youtube.com/watch?v=-l-OiglL460

43.   Disturbed , Slipknot , Metallica , Deep purple , Nirvana , БТР и т.н , иначе не отказвам друг стил , особено класическа (най-вече Бетовен) , мога да понеса рап или поп(без ники минаж и тези подобия ) , мога да слушам китайско , японско , италианско ,испанско , марсиянско и т.н НО без чалга ...мисълта да служам за нечий за*ник , раздялата с поредната ку**а за мен е непоносима...уважавам доказалите се бг изпълнители и групи...последния горе долу нормален изпълнител май е Жана , останалите пеят горе посочените извращения ( включително криско и неговите събратя , и тази малката дето се облича като 50 годишна магистралка)
всеки има право да слуша каквото иска , това е начин на изразяване и начин на живот :)

44.   Аз слушам почти всичко, но най вече RnB, хип хоп,дъбстеп и поп.
Слушам Джъстин Бийбър,Дъ Уикнд,Дженифър Лопез,Йънг Тъг, Дрейк,Фети Лап,Фючър,Крис Браун,Криско,Риана,Рей Сремърд,Ники Минаж,БоБи,Скрилекс,Деад Маус,Дж Снейк,Мо,Дипло, Калвин Харис,Майжър Лейзър,Тиесто,Дисципълс и много други..

45.   Всички подстилове на рока и метъла, но главно инди рок (не говоря за arctic monkeys или такъв вид комерсиален инди рок) и алтернатив рок.

46.   Значи аз съм голяма фенка на Еминем. Може да се каже, че само негови парчета слушам. Обичам го тоя човек. Мечтата ми е да го видя на живо. Радвам се, че ти също се възхищаваш на музиката му. Той е наистина талантлив човек, но с гадно минало. С песента си " Not Afraid" той помага на много хора в лоши моменти. Винаги ще бъда негова почитателка.

47.   Слушам предимно поп и рок главно не ги знам, подразновидностите на стиловете. Иначе харесвам и по комерсиалните песни на по- известни изпълнители дето вървят по радиото.
Paramore, Breaking Benjiamin, One Republic, One direction, Lana del rey, tove lo, hurts, Indiana, Charli XCX, Linkin parkq, haim, zella, king of leon и още много любими имам, ама засега тези ми идват на ум.

48.   Аз нямам определен любим жанр. Водя се на принципа, която песен ми допадне. Ама иначе си имам любима група - Get Scared.

49.   Дъбстеп, инди рок, транс, DnB, J-rock и J-pop

50.   Метъл - дет, хеви, траш, симфоничен, груув, алтернативен, блек, всякакъв без метълкор и деткор /ала новите бандички като "питай сашка" (asking alexandria) донеси ми хоризонта (bmth) атила, chelsea grin, и подобни. /

54.   От Автора: Благодаря Ви за мненията!

55.   Слушам предимно рок, метъл, пънк и гръндж. Любимата ми група е Nirvana, но съм голяма почитателка и на Metallica, Guns N' Roses, AC DC, Aerosmith, Sex Pistols, Green Day, Iron Maiden, Black Sabbath, Pearl Jam и други.

58.   Major Lazer lean on
Kwabs walk
Major Lazer hold the line
Uptown funk bruno mara
Step down for what dj snake
See you again wiz khalifa
:D

59.   Народът на ДУЛО - Епизод,
Епизод - Война,
Eпизод - Българският Бог,

60.   Стара чалга-Кали, Хисарския поп и т. н.
Сръбе-Миле Китич и прочие.
И понякога трап ама рядко.

61.   Напоследък духовна - различни мантри. Други стилове, които харесвам са кантопоп (поп на кантонски китайски) и френско вариете, както и много ретро. Въобще имам неконвенционален музикален вкус. Предпочитам баладична и мелодична музика, която да има смислен текст. В тази връзка харесвам и латино-романтични балади от сорта на Хулио Иглесиас и Пералес. Френски шансони също.

62.   Ако си фенка на трапа пробвай марсо и бобката. Сега те са на мода :)

63.   https://www.youtube.com/watch?v=In-YC0CF-s4
:) ^^

64.   Предимно рок AC DC, Deep purple, rolling stones и други групи от сорта, ако е чалга да е от 90-те. Да не забравяме и The Beatles.

1-50 от 67