Споделена история от Тинейджърски

Изобразително изкуство
Здравейте,
искам да ви споделя, че нашият учител по изобразително изкуство е оставил две деца от нашият клас на поправителен изпит на 31 август 2015 година ( понеделник ). как може да бъде такъв глупак, при положение, че сега завършихме преди два месеца и малко отгоре 7-ми клас. Децата от моя клас имаха стремежи и мечти, но той буквално им ги разби. Но има Господ Бог Иисус Христос и той вижда, забавя, но никога не забравя. А на мен този "умник" ми написа тройка. Но за щастие кандидатствах, приеха ме и се записах, там, където желая. ще се обърна към директор и кметовете. Ако той ми е учител отново ще НАПУСНА училището и директора ще изгуби парите от мен (делегираните бюджети, които му се дават от държавата и МОН ). Кажете и споделете как да постъпим с този "човек". как може по рисуване да имаш две за годината. той идва от друг град. Можем ли да го осъдим? Благодаря предварително за отделеното внимание, въпреки, че този "човек" не заслужава никакво внимание.

Коментари

1.   "директора ще изгуби парите от мен (делегираните бюджети, които му се дават от държавата и МОН)"
Ти си едно малко и объркано момченце.

2.   Нали "Бог" виждал, що ще го съдите? Сигурно цяла година една драсканица ви е мързяло да направите, ако изобщо сте били в часа.

3.   Причината, да имат двойка, е че не са се справели добре с зададения материал. Ако бяха слепи, с липсваща доминанта или тежка дислексия, може би, щяха да ги пуснат за минат. Учителя ти ги е оставил на изпити, защото са глупави и неспособно. Може пък да се поучат от всичко това. Колкото до "разбития живот"... Гимназиално образование? Ама ти сериозно ли?

4.   Ако се стараеш няма да ти напише двойка или тройка. Аман от такива пикльовци като тебе!!!! Ще съдел той

5.   Най вероятно този е някакво комплексирано нищожество, което избива комплексите си върху децата!
Жалко че родителите им не са се заяли с него, защото могат направо да го съсипят! Изобразителното изкусвто не е нещо което има измерими параметри! Една задача лесно може да се каже дали е вярна или грешна, еднин чертеж също, но кой и как оценява една рисунка дали е хубава или не? За мен лично картините на Пискасо са безмислени драсканици, ама я питай ония дето дават по стотина хиляди долара за една негова скица...
Мисълта ми е, че е трябвало да поискат от дасала да им покаже ясните измерими параметри по които е оценил работите на учениците! Щото много е лесно да каже ми не ми харесва как рисуваш или как пееш - айде на поправителен!

6.   Скъпа, няма как да осъдите човека, че ви писал двойка или че оставил някой на поправителен! Не може да се оплачеш на никого освен на себе си! Не може по математика да се подготвиш, а по изобразително не! Даже е срамота по тъпото изобразително да имаш двойка и е даже смешно! Аз също практикувам изобразително и учителката е писала двойки на този които няма материали и не внимава, говори СИСТЕМНО!

7.   А ти присъства ли в часа на учителя си, уважава ли го като по-възрастен, направи ли поне една картинка със старание? Ако не си този човек и тебе да беше скъсал. Не виждам защо се намира изобразителното за тъп предмет, свободен час като има толкова хора, който искат да са архитекти, строителни инженери, дизайнери и т. н. Затова се замисли къде си сгрешил/а ти и после търси проблема в другите. :)

8.   Помогни си сам, за да ти помогне и Господ :D

9.   Много преподаватели са едни средно способни до некадърни неудачници, които избиват комплекси с единственото, което зависи от тях - да запишат една цифра в тефтера.

10.   До №5 - родителите точно са в основата на проблемите между ученици и учители. Аман от родители, които си мислят децата за гениални и вечно ощетени!