Споделена история от Тинейджърски

Точното момче
Мисля, че намерих точното момче, но както винаги има едно огромно "НО"!!! Ами една вечер един абонат от скайп ми писа доста приятелски и понеже не си помня всичките абонати, а с този нямах хронология, започнах да му пиша деликатно така, че ако се окаже, че го познавам да не се обиди, че не му знам скайпа. Момчето се оказа непознат, който ме е намерил в скайп на случаен принцип. С А. колкото си приличаме толкова се и различаваме. Аз съм доста по- малка от него /4 години/ и нямам толкова жизнен опит колкото него, но двамата намерихме общ език и така писахме си няколко дни после на мен ми се наложи да замина и нямах интернет известно време, близо два месеца, но честичко си спомнях за него и мислех какво ли прави.

После се върнах в къщи и след няколко дни той пак ми писа, сякаш ме е нямало за минути. Продължихме да си пишем, без снимни, без фамилии, но споделяйки си най- тежките моменти, най- срамните тайни и онези пиперливи истории, за който се сещаш с усмивка, но се червиш когато някой разказва. Започнах да чакам с нетърпение вечерта за да му разкажа деня си и той на мен неговия, започнах да си подбирам думите пред него и започнах да обръщам повече внимание на външния си вид, от колкото има нужда. И тук идва "но" то.

Той живее в САЩ и няма изгледи скоро да се върне, глупавото е, че знаех това от началото, но пустите му хормони не слушат, само като видя, че ми е писал здрасти ендорфина ми скача до рая. Другия проблем е, че той не ме приема за нещо повече от по- малка сестричка и няма проблем да говори с мен за всичко, включително ми търси съвети за момичетата, като цяло. Уплашена съм, уплашена, че съм влюбена в човек, който никога не съм виждала, уплашена, че може би това е ТОЙ, уплашена, че някога няма да го видя и уплашена, че той няма да ме хареса. Страх ме е от това, че може би той е Точното момче за мен, а аз не съм Точното момиче за него. Та, искам да попитам дали това ще отшуми или ще се засилва? И дали засега ще е най- добре да прекъсна контакта с него, въпреки всичко?

Коментари

1.   Може и да отшуми, от теб зависи. Не мисля, че си влюбена в него, а по скоро объркана. Намерила си сродна душа, човек, който да те разбира, както и ти него. Като по-голям брат, който никога не си виждала, най-вероятно няма и да видиш...
Най-добрият приятел, който някога съм имала е човек, кото никога не бях виждала, няма и никога да видя по други причини...Той ми вдъхна кураж да бъда себе си, помогна ми да се променя до известна степен и дори несъзнателно ме изгради като личност. Никога не се влюбих в него, обичах го като брат. Също така чаках с нетърпение да се прибера и да го видя онлайн, беше уникална личност и ме караше да изпитвам страхотни емоции...
Не бъркай тези чувства с любовта. Сигурността, доверието и разбирането не е непременно любов.

2.   А, исках да те питам, ти изобщо виждата ли си го? (пак съм 1)

Мег*

3.   Еми виж сега.. преди време писах с един тип около 4 години.. Той не пожела да ми прати нито 1 снимка нито дори да ми чуе гласа.. само ме използваше да го слушам кво говори.........и съвсем наскоро съвсем го отрязах (а мислех че го обичам).. После писах с друго прекрасно момче и се видяхме - няма тайни между нас, обичаме се! Заедно сме почти 5 месеца, познаваме се от почти години! Ти сама прецени, но мисля че е по скоро тип номер 1 който съм описала!
Т., 19

4.   Мерси за бързия отклик. Всъщност аз бях тази, която не пожела да си разменим снимки. Поради това, че месец преди той да ми пише се бях регистрирала в няколко сайта за запознанства и всяка трета реплика на човека, с който си пишех беше - " Прати ми снимка" Това беше дошло до гуша затова когато той се учуди, че не му искам такава, аз му обясних, че предпочитам да не виждам човека преди да го опозная. Мег, мисля обаче, че не е онзи вид братска любов, защото имам по- голям брат, който сме като Ин и Ян и просто се боготворим, колкото и да се караме. А. е различен, някакси неговото мнение за мен значи страшно много. До Т., много съжалявам, че си попаднала на такъв човек, но виж историята е завършила щастливо, но при мен не е така. А. изпитва изключителен интерес към това какво ми се случва, че дори от време на време ми писва да говоря за себе си и имам нуждата да чуя повече за него. Не знам, май наистина съм доста объркана... XD

5.   "До Т., много съжалявам, че си попаднала на такъв човек, но виж историята е завършила щастливо, но при мен не е така."

Ами товята не е завършила! Колко вода има още да изтече, не знаеш какво ще се случи! Може по някаква причина още утре да ти каже връщам се в България...а може тази причина да си и ти, знаеш ли :)

Мег*