Споделена история от Тинейджърски

Той ми се кълне, че ме обича а аз не мога да му повярвам защото го излъгах
С гаджето ми се запознахме в интернет. В началото нямаше проблеми защото аз си имах приятел и само си говорехме за общи неща от живота, но с течение на времето аз се разделих с гаджето ми и момчето от нета поиска да се видим. Аз започнах да си измислям разни причини за да не се срещнем защото имам проблеми с кг. и го бях излъгала, че съм слаба, но когато той ми даде много голям зор и вече нямаше на къде му казах истината, но вече го бях излъгала за много неща и му казах че няма смисъл да се виждаме и трябва да приключим връзката, а той каза че много ме обича и иска да бъдем заедно и че съм пълна нямало значение за него а преди това ми беше казал като сме си говорили,че не харесвал такива момичета.

Аз се съгласих да продължим,защото той ме убеждаваше,че много ме обича,но сега от няколко седмици нещата се промениха той почти не ми звъни или ми се обажда за 1/2 мин на ден а по рано си говорехме с часове по рано всеки ден ми казваше,че ме обича а сега не ми го казва. Преди няколко дни пак му казах да се разделим ,но той пак ми каза същото,че много ме обича и иска да бъдем заедно. Незнам какво да права дали да продължиме или да не го търса повече и да си смена телефона а толкова го обичам, но направих огромни грешки и сега незнам защо немога да му повярвам,че ме обича.Дайте ми някакъв съвет наистина незнам какво да права

Коментари

1.   На всяка грешка има и прошка (нали така? за да се учим. иначе трябва да се избием един-друг...), а въпросът с килограмите и външността не е най-важният в едно общуване.
Все пак ако се стегнеш малко (ходене, фитнесче,..) със съгурност ще станеш по-привлекателна за приятеля си.

2.   от автора:Да пълна съм,защото имам здравословни проблеми сега ми предстой лечение в Германия и до 3 месеца ще си изглеждам както преди 45 кг.,но сега съм много и все си мисла,че аз като не се харесвам и другите мислят така.

Гаджето ми каза,че няма проблеми и много ме обича както и аз него,каза че ми е простил за лъжите и много иска да бъдем заедно. Несме на по 12/13 год.аз съм на 24 а той на 26.

Но немога да разбера защо не му вярвам,че ме обича,а е супер точно и искрено момче.

3.   Престанете с киборгите по интернет!Там всеки лъже,не само ти!Всички лъжем,за да ни харесат.Но чак пък обич като не те е виждал?Несериозно е...

4.   От автора: Виждал ме е няколко пъти от както съм му казала истината

5.   Не му вярваш може би, защото има и друго, което те кара да се съмняваш в него. Има ли такова нещо, я хубаво помисли?

6.   от автора: Няма смисъл от коментари по тази тема, защото се разделихме с господина. Благодаря за съветите