Споделена история от Тинейджърски

Сякаш е фикс идея
Здравейте...момиче на 18 съм...глупаво, но ми е проблем..разделихме се преди 1 год и 1 месец, бяхме заедно 1,4 год. Много сълзи, много тичане след него, виждания...искам да се освободя от това нещо, а не мога. Толкова хора край мен, толкова съвети, толкова помощ... но сама не си помогнах... нещо отвътре ме измъчва.. изведнъж се сещам за него и за всичко, което ми причини и ми се гади, боли ме...вече не плача, само в гърдите ми тежи...много...не приех, че не му дреме за емн.. или и да му дреме...е все тая...как?

Kак да се измъкна от тоя Ад ? кажете ми моля ви...той не е единственият, не е най-красивият...постъпи гадно с мен, а сякаш е фикс идея, от която не мога да избягам.. не мога да съм с него, не е за мен, защо тогава просто не го забравя... защо винаги го търся-искам да спра разбирате ли, мили хора... ;( искам да се отърся от всичко и да не се сещам никога...искам да съм добре и щастлива.. искам да го забравя...как...

Коментари

1.   Мила, всички сме го преживели, и го казвам, не защото мисля, че проблемът е незначителен, а защото както казах-сме го ПРЕЖИВЕЛИ ! Остави на времето да мине, не се носи по течението, намери си нещо, което да правиш и се примири, че винаги ще има спомени и песни и места и случкии, и ще се сещаш и ще е гадно, докато един ден не осъзнаеш, че това е механично. На мен лично ми разбиха сърцето два поредни пъти, поне тогава си мислех, че е разбиване на сърце, и след втория, когато бях в такава адска депресия, просто си казах- Мързи ме да ме боли ! Погледнах на мисълта за човека и на болката, като нещо, което изцяло зависи от мен, и просто всичко някак спря. Идва времето, когато разбираш, че си се изтощил да страдаш, просто отминаваш с вдигната глава,първоначално нямаш очаквания за любов и щастие и се примиряваш, но после се замисляш какъв би бил животът ти след две години например,кой нов човек би бил в него и би те карал да се усмихваш:) не спирай да търсиш любовта, всеки все някога я намира.
Успех - Р

2.   От авторката: Благодаря адски много за окуражаващите думи...опитвам,опитвам всеки път...и знам,че ще успея...всичко ще мине,нали...ще мине и само това се опитвам да си повтарям...