Споделена история от Тинейджърски

Искам да разбера дали това е любов или не ?
Искам съвет за първа година сам в ново училище и много харесвам едно момиче но как да разбера дали ме харесва значи с нея имаме горе доло общи интереси филми музика и други понякога погледите ни в час се засичат и се гледаме някаде 2-3 сек даже вчера докато се гледахме в час май ми се усмихна вижте не искам да згафя и после 4 години да се гледаме накриво?!?

И втория ми въпрос 1-2 пъти като се засичаме с поглед в клас целия истръпввам и постоянно мисля за нея гледай снимките и във Фейсбук макар че съм ги гледал и преди като дойде на линия винаги и пращам нещо просто искам да разбера дали това е любов или не ?Сори за ВЪПРОСИТЕ знам че са банални но имам нужда от помощ.

Коментари

1.   Миличкия...колко си наивен :) Харесва ми тази чиста и детска наивност, как си живеете в собственсвя свят и си вярвате на неща, които само вие виждате
Момичето може и да те харесва, но по това, което си написал не можеш да съдиш. И аз гледам много хора и им се усмихвам, ама не е любов. Момичето просто е мило :)

Мег*

2.   Това не е любов, а е харесване поне от твоя страна. Може и тя да те харесва, но може просто да й е приятно някой да е насочил вниманието си върху нея. А ти кой клас си всъщност? Според мен направи първата крачка и виж дали те харесва или не. Като я видиш сама някой път (под това имам предвид някой път СКОРО) отиди при нея и ала-бала говорете си и накрая я питай за по едно кафе или сокче, де да ви знам :D. Или пък ако я нямаш тази смелост и помоли нещо, което всеки може да я помоли-да ти помогне с домашното или нещо такова, ти си измисли. Айде и пиши какво е станало! :]

3.   Готина, млада, невинна любов :) П.С - действай, иначе никога няма да разбереш какво би могло да стане, и нищо да не се получи, за теб има време да срещаш и още и още и още любови...
Р.

4.   вайй разбирам те и аз съм така .... тя е 1 год по малка от мене и направо полудявам като и гледам снимките в фаса .... искам постояно да и пиша в скйпе ....

5.   Това е увлечение, съчетано с хормони!
Unknown girl 19*

6.   Защо не седнеш до нея в някой час? Ако не те изгони, значи те харесва.

7.   Съгласен съм с номер 5 :) И аз, когато бях БАШ в пубертета и постоянно се увличах по разни момичета и си мислех, че е любов.След известно време ще ти мине и ще я преживееш.

*Syndrome

8.   "Ако не те изгони, значи те харесва"
?!?!?!?

Мег*

9.   Мерси за всички коментари хора утре ил други ден ще опитам ще опитам ако не стане ако ме отреже се тая света не свършва мерси номер 1 аз сам 9 клас и номер 6 тфа няма как да стане щото тя има сестра близначка и винаги са заедно и е малко трудно да седна до нея.Най тъпото в случая е че сестра им беше болна са оздравя преди около 1 седмица неам късмет

10.   Харесване... Уау... обаче на 14-15 години то е по-силна тръпка от любовта в зряла възраст. Поне при мен бе така (жена на 40).

Нищо не може да се срсвни с влюбените погледи на тинейджъри, разменени скришом.

11.   Аз съм се влюбил в едно момиче което е по малко с една година когато говоря с нея или си пиша по скайпа сърцето ми ще се пръсне незнам как да и кажа че я обичам моито не е само едно привличане мисля че е любов моля каже те ми ко да правя че ще умра ако тя не е до мен.