Споделена история от Тинейджърски

Месец ходим...но той иска да се целуваме с език
Значи... аз съм момиче на 13 годишна възраст карам 14 ... Целувала съм се с език около 6-7 пъти... 1та ми целувка беше ужасна!!! И следващите също!! Нз дали и вие имате проблеми като мен, но мен:
1. ме е гнус да се целувам с език [леко казано] не оБичам да ми премятат лиги в устата :D
2. не ме вълнува... няма я тръпката!

Повече ми харесват целувките без език. . . някакси са по-нежни, по-ласкави... аБе повече ме кефят..

Имам гадже! Месец ходим...но той иска да се целуваме с език. . . 3-4 пъти съм се целувала с него.... но нз дали на него му харесва как се целувам, а пък и аз нз как да му кажа че не искам ;(

Страх ме е че ще ме зареже като няк'во куче на улицата! Страшно много го оБичам.... но..... [има едно голямо НО ]
Нз какво да направя моля ви искам помощ и съвети!!!

Благодаря предварително!!

Коментари

1.   Ами той ако те обича, никога няма да те зареже за такова нещо. Има хора, дето не обичат да се целуват с език и няма лошо в това. Не е нужно да се насилваш. Мен също не ме кефи и не обичам да го права ;)

2.   Напълно подкрепям предния. Задай си само въпроса не ти ли е рано. Сега те тресе хормона. Бъдете си приятели, но до определена граница, защото после идват проблеми.

3.   Лично аз започнах с френските целувки на 12. Отначало беше моооооооооого зле. После хванах ново гадже и да кажем така - той си беше бая доволен а на мен това ми подейства като мотивация - задобрях. Искам да те успокоя че отначало и на мен не ми харесваше, а сега...

4.   Аз пък умирам за целувка с език, като болест ми е :D...
Предпочитам целувка дори пред нежда прегръдка..
!!! незнам защо, но много обичам да се целувам с език... и мога да ти кажа, че е мн яко поне за мен а ти си се там прегръщай и си се цункай по бузката секи си има предпочитания не ти е никакаф проблем тфа :)

5.   Отрежи си езика, така всички ще са доволни :)

6.   Аз също съм на вашата възраст [ 13г. ] , но смея да твърдя, че поне малко се съобразявам с обстановката. Искам да кажа, че в скайп можете да кажете : "Няк'во, нз..." и т.н.т, но тук където пишете на хора, които не познавате, би трябвало да се обръщате към тях с " Вие", както аз се объщам към вас. Незнам дали, Вие се интерасувате кой знае колко, но немисля, че е правилно да говориш, някакси "гъзарски"... имам предвид,че това "няк'во" ... някакси не му е нястото тук. Но както и да е Вие си решавате. А колкото до Вашия "пробем" ами какво да Ви кажа.. щом не Ви се целува, не се ЦЕЛУВАЙТЕ!!!! Какво е това "страх ме е " .. отстоявайте позицията си, защитавайте си интересите. А ако го обичате, добре.. правете това, което от писмото Ви, подразбирам, че хич не Ви е приятно.. това беше от мен.

7.   Aко се притесняваш дали му е харесало ела при мен аз щи кажа дали ми е яко.

8.   Кажи му дирекно, че не ти е приятно. Ако заради това не иска да е с теб, значи е боклук и не му обръщай повече внимание.

Номер 6, ти и с приятелите си ли я караш на "Вие"? Спомни си, че обръщението и към Господ е на "ти". Другите да не са нещо повече от Господ или ще стават? На "Вие" са си го измислили хората ей така... ОК, нека да има официални обръщения, но навсякъде да са само те не се връзва. Ако само на "Вие" говорим то ще си загуби смисъла. Така че не се впрягай толкова. Погледни какви лекции изписа докато стигнеш до съвета, който иска момичето. Явно ти липсва самочувствие и потупване по рамото, че си най-възпитаната.

9.   Според мене, когато се целуваш с някои трябва да ти идва отвътре да му пуснеш език. Не знам как ще ти прозвучи, но щом не ти е приятно ти и той да се целувате с език може би той не е истинската ти любов.... Съжалявам, ако те засягам с тези думи, но аз така разсъждавам :(((

11.   И аз се притеснявам да се целувам с език, а гаджето ми мн държи на това, но ми е някак си странно и гнусно. Как иска да ме целуне като аз не намирам повод и подходящ момент тъй като той ходи с една групичка от хора които мразя.

13.   Просто не го целувай! Бъди себе си и не прави това, което не искаш. Кажи му, че не ти е приятно и съм напълно съгласна с номер 8-ако те зареже заради това значи е пълен нещастник-БОКЛУК!! Забрави го. Това е от мен.

14.   Моля!? Я пак повтори-страх те е да не те зареже на улицата като куче. Сега съжалявам, че ти говоря така, сигурно и без това не ти е много лесно, ама я се стегни. ДА преведа това което ти си написала за да видиш, че всъщност не е страшно- страх те е, че някой ще те зареже защото си искала да си себе си и си си държала на позицията, при тва той си излиза идиота, ако не изчака момента. Нали се сещаш има хора и хора, на едните им харесва на другите- не. И когато говорим за това наистина ако не се изчака точния момент, когато цялата настръхваш и просто всичко става от само себе си без да го плануваш и мислиш със страст и изненада, ако не се изчака просто няма как да ти хареса нито пък на него.

15.   Не се обиждай, но ти си ми супер странна! Като ходиш с момче се съобразявай и с това, какво иска той! За какво трябва да правиш такъв проблем за една целувка с ЕЗИК ?! Той иска, защото всяка нормална двойка са се целували с език и то не веднъж! Аз, например, с моя приятел се целувам всеки ден с език и не знам кое му е гнусното и кое му е толкова лошото!... момиче, странна си! Стегни се!

16.   Ами нзм да и при мен няма тръпка но се целувам а в твоя слуаи ако толко го обичш... сешташ се....

17.   Аз съм на 14 скоро на 15, момиче. Когато бях по малка за първи път се целунах с едно момче което беше супер неочаквано и бързо и ми стана гнусно и мокро и гадно в устата. След тази случка въобще не искам да се целувам с език и ми е много гадно... Днес едно момче се опита да ме целуне с език но аз бях със затворена уста и да... Гадно ми е защото всички около мен са нормални и не ги е гнус от нищо... А когато гледам по телевизията как се целуват даже ми е приятно, но когато дойде моя момент...

18.   Аз съм на 12 и естествено ще дойде и моят момент, но за твоята ситуация.. Когато дойде този момент не се дърпай просто остави да видиш какво ще стане. Ако не си се целувала преди така с него кой знае може пък и да ти хареса. Но ако това не стае си измисли някво смотано извинение и... ами това е. Все пак ти пожелавам успех с целуването. :)

19.   Аз съм на почти 16 и първата ми целувка беше едва преди няколко месеца с бившия ми приятел, но с език само няколко пъти, аз винаги първо се дърпах дори без език, защото обичах друг... Мисля, че на 13 е нормално без език дори по-добре, а и на тази възраст едва ли го обичаш и понеже държиш на любовта, като мен, нещо те спира. Със сегашния ми приятел се обичаме и всеки ден се целуваме и такива неща, които не съм си представяла на мен, като във филм. ^_^ На 13 си по-добре без език /и гадже от една страна/, но няма как никога, не може цял живот да се стискаш.

20.   Според мен ви се е разърдил за нещо.. По - добре го гледайте в очите и го питайте "Какво е станало? Сърдиш ли ми се за нещо? " Аз така напралих и той ми каза всичко и след това ме целуна.. Момчитата най - много обичат да се целуват с език! Това е факт! Ако не проработи земете си дъвка и опитайте пак.. :D

21.   Моята първа целувка беше с език. Бяхме в дискотека и той просто ме хвана и не ме пускаше и така. (не ходим с това момче).

22.   Ще ти кажа, че си малка и да си гледаш детските!

23.   Просто си прекалено малка, на твоята възраст още си играех с куклите, а сега всички бързате да пораснете. Казваш, че го обичаш, но всъщност нямаш представа за какво говориш.

24.   До номер 6 много е жалко да поправяШ другите а ти самата да СИ неграмотна не съм гледал всичко, но това което ми се наби на очи. НЕ ЗНАМ се пише така!!!! Колкото по темата според мен не са те целували истински, за да разбереш как е пък и явно не си обичала човекът щом и тръпка не усещаш. Намери човекът за теб и тогава опитай!!

25.   Авторката вече е на 20 години, какъв е смисъла от повече коментари....

26.   щом не ти е приятно просто му кажи и ако те е обичал ще ти прости ако ли не здраве да ти е

27.   И аз с моята приятелка сме от две години заедно.. Правили сме какво ли не, вклучително че имаме активен полов живот, но никога не сме се целували с език.. На мен не ми харесва, но явно и та си ме обича така както аз нея така че.. две години го караме без това..

28.   Здравей, сега няма да те упреквам, но искам само да те попитам : Защо си си хванала гадже, като те е гнус от целувка с език това е съвсем нормално и нормално той да иска с език. С моя приятел винаги сме се чудели колко гнусливи хора има дори веднъж като се целунахме и той ми вика иу (хумористично беше) и двамата започнахме да се смеем. Така, че... замисли се. Успех!