Споделена история от Тинейджърски

Обърква ме
Здравейте! На 17 съм. За момчета ще ви говоря, да. Или поне за едно.

Той е от моето училище, но до преди 7-8 месеца не се познавахме. Запознахме се някъде към края на миналата година и то не в училище. Взех му скайпа от Facebook-а и започнахме да си пишем. Аз знаех, че той е от моето училище, но той май не знаеше. И както и да е. Писахме си няколко дена, той в последствие разбра, започнахме да се поздравяваме по коридорите. И в продължение на няколко месеца (като се виждахме и през лятото, понеже той живее близко) доста се сближихме, а аз всъщност го харесвах от самото начало и не само като приятел, но не бях му казала. Не знам какви са били неговите чувства, но винаги ми е обръщал много внимание. И така постепенно станахме доста близки приятели, а аз все още имам чувства към него.

Толкова е мил и забавен, и същевременно някак си открояващ се, не знам... Доста момичета го харесват всъщност и аз една овца след стадото. Та един ден той почна да ме разпитва за едно момиче, което ми се води нещо като позната. Аз му казах там каквото знам. Но в крайна сметка искал да ги запозная. Увъртах, увъртах и накрая какво да правя-запознах ги. Не знам какво е станало, не са тръгвали. Мерака му мина. Почна да пита дали имам приятелки, които ще му допаднат. И аз "Еми.... не знааам!" И все пак го запознах с още две. Пак не са тръгвали, не знам какво стана. Накрая си викам "Еее, дойде и моя ред", ама не. Той въобще не ме възприема така. Преди 1-2 седмици пак ми вика за го запозня с някоя. Аз го питах защо той не ме уреди с някой, а той ми вика "Искаш ли да те уреда с мене!?" И аз си замълчах и нещо си тръгнах, не помня. Наскоро пак ми казва "Уреди ме", а същевременно се закача с мен и ми подхвърля някакви такива, които не са съвсем като предишните ни приятелски закачки. Не знам, доста ме обърква, не мога да го разбера. Например онзи ден, както сме на една пейка с приятели и той ми казва "Ела сега с мене е там да дразним една фенка". Бивше гадже ... И отидохме и щеше да ме целуне, ама като се опита и аз се направих, че съм си помислила, че иска да ме прегърне и изведнъж го прегърнах и стана доста неловко.

Коментари

1.   Абе момиче трябвало е да го целунеш. Не се стеснявай.( Гръмни момента докато можеш, знаеш ли аз как си патя. В подобна ситуация съм, но при мен не се получи най-вече, защото не изпитва същото, но пък за твоя не се знае. Закачайте се там, закачай се и ти. Пък може да стане нещо. Успех :)

2.   Е защо не си го целунала!? Той явно те е искал, а ти си се отдръпнала и сега сигурно ще му трябва повече време да се опита пак, освен ако той наистина не си е помислил, че си се объркала.