Споделена история от Тинейджърски

Oбичам и не знам какво да правя
....Много ми е тъжно, защото обичам 2 момчета, а не съм била до сега с нито едно и мога цял живот да ги обичам.. Също имам много за учене ...и зная, че трябва да пиша много неща, но ми е тъжно, че не мога да се отпусна.. и настроението ми е унило, а душата ми иска да намери романтичната любов, и нежно отношение.

Едно момче иска да е с мен от много време, обичам го с цялото си сърце, наистина толкова топлина чувствам от него, чувствам се добре да е до мен, а се чудя защо и как може още да обичам и първата си несподелена любов, момчето което не съм виждала такава красота и то за мъж, невероятна красота..., но той едва ли някога ще иска сериозна връзка с мен, защото аз се промених с времето.. и едва ли не всяка може да има.../ и двамата могат да си изберат от много красиви момичета.../ Много съм чувствителна....

Може би имам задръжки от това, че не съм била с никого, страха ми е също и от преживяни травми в детството, от хора, които са злобни и търсят да нагрубяват с цел да постигнат своите цели. Също ме мъчи мисълта, че ние не сме се виждали от много време..., а той иска да сме заедно, но няма как като е толкова далеч, аз все обещавах, но имах страх да не като се видим да се разделим, и аз всъщност съм объркана, защото той не разбира че първия ни път според мен трябва да е нежен... не през разстояние и аз бягам от всичко и започвам пак да си върша останалите ангажименти пак с болка...

Чета библията вече и пак не намирам пътя, по който да поема... и оставам и изчаквам, защото ми тежи болката от миналото, а не получавам разбиране от никого......Какво да правя?

Благодаря ви, хора, за коментари ако някой ми даде съвет....ще се радвам...

Коментари

1.   Ти си същата с предишната тема, нали? ("Обичам двама мъже и...")

"Много съм чувствителна" означава "Егото ми е много голямо" - поработи в тази насока.

Библията е хубаво да прочетеш, дори е хубаво да я препрочетеш няколко пъти през живота си (при което ще я осъзнаваш на съвсем различни нива), но тя няма да ти даде отговора на въпросите ти. И въобще Библията е една много малка част от познанието, което трябва да придобием - не се ограничавай само до нея, за да не заприличаш на зациклилите евангелисти.

Първото нещо, върху което трябва да наблегнеш е да преодолееш страховете си. Как? Не и чрез бездействие... Може и да се опариш (няма начин), но така се учи човек. Най-малкото ще научиш, че "опарването" не е чак толкова фатално, колкото сега ти изглежда.

2.   здравей моята история е подобна, не ами същата. аз се преместих и съм далече от ''моите'' момчета.. чета Библията, също съм много емоционална и лесно реввам ... Моят съвет е да не се отказваш, в което съм сигурна. не мисли за хубавите момичета, които мислиш, че могат да ти го отнемат и да ревнуваш (и аз изпитвам ревност заради тях). смятам, че НЕвинаги такива историй завършват трагично