Споделена история от Тинейджърски

Думите, които няма да стигнат до теб
Знаеш ли, липсваш ми. Ще запиша всички хубави моменти там в сърцето, далече от чужди очи. Далече от хората, които видят ли двама да се забавляват, започват опити да разрушат това което ги е сближавало. Благодаря, благодаря на теб за това което ми подари, за подкрепата, за грижовността, от която толкова имах нужда. Благодаря за отделеното време, за това че си ме поставяла на преден план не веднъж. Благодаря, че не ме предаде. Благодаря за това, че успешно се поставяше на мое място и наистина много ми помагаше. Благодаря ти, че ми изслуша глупостите, и не ми каза "ти си луд". Благодаря за дългото чакане пред нас, без да знаеш кога ще се прибера. Прости ми за това, че те накарах да си тръгнеш разплакана, за това че постъпих толкова егоистично, за това че ми удари рамо, при положение, че може би ти се нуждаеше от подкрепа...

Коментари

1.   ....хубаво ще е да стигнат до нея тези думи.
Ева

2.   Жалко, че тези думи няма да бъдат чути от човека за когото са написани.

3.   Да, жалко е да ги пишем тук, вместо да ги казваме на човека, за когото са предназначени.

4.   а,защо няма да стигнат до човека за когото са.нищо не губиш,ако и кажеш извинението си.дали ще го приеме или не не се знае, но важното е че си опитал и си показал,че осъзнаваш грешката си.лесно е да грешиш,и всеки го прави,трудно е да си признаеш и да се извиниш,това го правят само силните хора.независимо дали ще ти простят или не,едно е сигурно,от извинението ще ви олекне и на двамата.поне малко

5.   Много добре написано.Обаче кажи ги на човека който ги заслужава.Много съжалявам,че аз нямах сили да й ги кажа същите тези думи.на моята приятелка преди години.Наистина ги заслужаваше.А и не само тези...но вече е късно за мен...но не и за теб.Кажи и ги!

6.   Може би тя има нужда да чуе точно тези думи.. Не бъди за пореден пъ егоист - кажи й !

7.   Пфу! Добре че не и казах, чак сега разбирам що за стока е. Може да е заслужавала тези думи, но заслужава и доста други, които просто съм спестил. Леле колко ли щеше да ми е зле ако бах и казал. Да даваш всичко за нея, а тя да нехае... после само няква се циври. Направо ми идеше да я ошамаря, барабар с един, когото мислех за добър приятел. Благодаря лекета! Бъдете живи и здрави! Какво искам да кажа ли? Може би, че този път няма happyend. На хората изпаднали в моята ситуация мога да кажа да не отмъшават, да се усмихнат, да си гледат напред и да се радват за още малко придобит житейски опит. Не се предавайте! Лека вечер.