Споделена история от Тинейджърски

Всеки тийн вече принадлежи към някаква "група" - ЕМО, ФЕШЪН...
здравейте искам да ви попитам дали сте забелязали че всеки тийн вече е нещо. Едни са ЕМОТА други са ФЕШЪНИ и не знам още какви никой не е себе си.
А на всичкото отгоре не са постоянни днес е ЕМО минава му модата и става друго глупаво е.
Моля пишете коментари по темата.
normal_boy

Коментари

1.   Ха-ха, така е и винаги е било така. Едно време (~1980 г.)нямаше ЕМОТА и ФЕШЪНИ, но си бяхме направили банда "Изчанчен кокал" и издавахме вестник "Овча мисъл"! В квартала пък си бяхме направили футболен отбор с еднакви фланелки (което за времето си беше мега-постижение) и ходехме да играем с другите квартали. После пък бяхме метъли и дискари... Абе всеки търси някаква идентичост и се събира със себеподобни. Лошото е, че сега се събирате на КОНСУМАТОРСКИ и НАШЕПНАТ ОТВЪН принцип, докато едно време сами си измисляхме дивотиите :)

2.   Ами това си е от тинейджърските години :) Всеки преминава през някакви периоди и си мисли, че като се причисли към определена група нещата ще стават по-лесно и всичко ще е по-хубаво... В крайна сметка, да, всичко е до време, минава му модата и идва нещо друго...

Мег*

3.   Какво е да си ЕМО?

4.   Хахах, доста забавно :) Особено това с "фешъните" винаги ми е предизвиквало злобен смях. Някак идиотско ми се вижда особено момчета да се правят на...дори не мога да намеря думи за да го опиша :))

Относно това с "емотата" по тая тема съм доста невеж, но пак ми се вижда клоунско.
Толкова ли е трудно да бъдете нормални?

*Syndrome

5.   Да, вече даже някви смесват емо стайл с метъл и кифленски стил, което е наистина ужасно :X:X:X

6.   от автора до номер 5
ТОВА СЕ НАРИЧА СИЙН СТИЛ

7.   Боже, боже .. Само в мойто даскало в центъра на София ли са си нормални хората!? Абе как може да съдите по облеклото на човек. Честно казано не съм виждала много "емота" или "фешъни". А тези думи звучат толкова "клиширано". Аз държа на външния вид, защото никой не харесва хора, които не спазват елементарни навици, но все пак не смятам, че най-напред по това трябва да се съди.

8.   хах в варна в квартала където живея аз имам наи разлчни и то само емота просто не спират да се променят никой вече не е нормален секи трябва да съ прави на някой който не е за да мове да стане по известен с извинение

9.   аз съм емо стил.
ще го докажа малтретират ме и др. и родителите.
мн. емоционална съм.
и съм пълна олигофренка.

11.   сега е метал модата :)

12.   Ми не гледай! Винаги ще има няква мода...

13.   Я, не им обръщай внимание! Закъсали за идентичност хорицата... Ако никой не им се впряга, ще спрат. Защото го правят за внимание...

Борония

14.   Наричат се позьори.

15.   Говорете от името на перковците аз съм на 14 и съм си нормална пробвах да съм емо но нестана тъпо е и така си станах моя стил

16.   Хора какво ви става емотата не са такива. Престанете ако го харесваш няма нищо лошо кажи му и също емотата не си режат вените не се правят на клоуни това им е вида това им е душата

17.   Замисляли ли сте се, че вероятно се опитват да открият себе си? Като експериментират? Това, че се обличат по-особено не ги прави 'ненормални' или нещо подобно. Просто се опитват да разберат кое би им отивало. Всеки се облича така, както му е удобно и ми е писнало от такива тесногръди хора като вас. Това е просто временно, само през тийнейджърските им години... после да не мислите, че като създадат семейство пак ще изглеждат така?

18.   Относно музиката мен примерно много ми се чудят, как харесвам всякаква... От чалга, през поп, рап, хип хоп, метъл и завърша с латино. И заради това винаги съм с различни хора. Някои са само едно нещо и не приемат друго като закон, че не може да съчетаят. Аз пък мисля, че така е еднообразно, че се лишаваш от възможността да срещнеш куп други хора.
Така че включвайте се, където ви харесва и не се ограничавайте с едно!

19.   Да сега е на мода метъл стила. Аз съм метал и авторе не мисля че трябва човек да се съди по външния вид. Аз го казвам винаги това:КОгато някой се облече като гъзар и се праи на яла ме вижте е готин а когато някой се облече металски е ненормален емии сори пич ама не е вярно. Всеки носи квото си иска. За мен е по-добре да нося метал дрехи и така да се изразявам отколкото да тая всичко в себе си и да съм агресивен. Брат ми сяя не си прав сори че ти го казвам ама... това си е така. Човек не съди по външния вид. Аз ще продължа да нося металските дрехи ако ще и целия свят да е срещу това... На който както му харесва така да се облича "normal_boy" това ли ти е скаипа ако да ок ще те намеря ако не аз ще оставя моя... :)

Метал 12г.

20.   Аз пък съм СЕЛЬО стил и съм адски горд от себе си. Иска ми се да стана ТУРБО-СЕЛЬО, ама нещо не ми се отдава, не знам защо. :(

22.   Аз съм сийн (по - добрата версия на ЕМО) и винаги ще си остана такава! (n_n)

24.   Не казвайте голяма дума. ;)