Споделена история от Тинейджърски

И да го обичам вече е късно....
Аз и едно момче се харесвахме мноого. Той ми предложи но първият път аз му казах не защото исках да си останеме приятели. Той ми предлижи пак но аз вече не можах да му устоя и тргнахме.

Целунах ме се но аз на другия ден заминах всяка вечер си говорихме но повече от колкото трябва и аз имах голяма сметка на телефона така мама ме наказа и така 1 месец не се виждяхме когато се върнах разбрах че той ходи с друго момиче .

Аз много се разтройх. Видяхме се един ден и аз скъсах с него защото реших че той си играе с мен.

След 2 седмициизлязох ме и се разбрахме че ще си останем признах му че ще го обичам вечно.

След още 1 седмица аз му бях писала в импулс разни глупости щото едни дни не ме поглеждаше и в училище се държеше много странно.

Един ден утидохме аз той и една моя приятелка на ден на атовното годене.

След това отидохме до тях да си остави нещата след това отидохме до нас и прекарахме цял ден до 20.30 в нас дой непрекъснато ме държеше за раката това беше най-страхотния ден в моя живот говорихме си и на другия ден излязохме но той не беше от най-приятният ми ден.

Той искаше да му кажа какво ше правим дали ще устанем приятели или не или да тръгнем но аз му каза че за сега ще останем приятели той все още ходи с другото момиче и незнам между тях въви ли или не.

Той казава че варви но има неща в нея който го дразнат и незнам . После той трябваше да си тръне щото баба му е болна и той като няма кой се грижи за нея ... И незнам защо се чувствам толкова гадно... Помогнете ми аз го обичам и той но той обича и другото момиче а само на мен ми е гадно те са си щастливи а аз глупачката съм сигурна че ще го чакам вечно и никога няма да забравя моята първа любов. Той за мен е всичко ...,. Кажете какво да правя какво????

Коментари

1.   :))) След време или ще се смееш на написаното тук, или ще умреш от срам. Щяла да го обича вечно, дрън-дрън. Нищо вечно няма. Ако наистина се обичахте, щяхте да сте заедно, ,без други момичета, без желание да сте само приятели. Още не знаеш какво е любов.

Ако искаш съвет - ето го: Отдръпни се от момчето. Не го търси. Нека той сам да избере между теб и другото момиче. И забрави думички като "вечно" и "никога". Вярвам ти, че така ги чувстваш сега, но не са верни.

2.   Послушай номер 1 . Много е прав(а)! Абсолютно точно и на място казано.Браво