Споделена история от Тинейджърски

Вече не дават хубави сериали
Като се сетя до преди две години какви прекрасни сериали даваха - Малки жени, Аурора, Ангелският остров (той после затъпя като Нюргл напусна сериала, но до 67-ми епизод беше супер), Бурята, Призракът на Елена, Огледален свят. А сега само дават бози. Дали според вас някога ще се върне онзи период на готини сериали?

Коментари

1.   Това са турски сапунки !!! Какво разбираш ти от "хубави сериали", сапунките не са сред тях !? Турската пропаганда с пълна сила ти пропива мозъка ... !

2.   На мен пък ми липсват сериали като "Трима братя, три сестри" и "Руби", изпълнени със страст и смисъл...ами какво да ти кажа, напоследък и латино, и турското кино замряха и дават само индийски бози.

3.   Ако това ти е дефиницията за "хубав" сериал потърси помощ.

4.   В момента ми харесват индийските сериали, по-точно "Светлината на моя живот", вчера започна "Лицето на отмъщението" - супер качествен латино сериал на Телемундо, много бюджет са хвърлили върху него, освен това има тръпка, харесват ми "Незабравима", на 13 октомври започва "Изкушение", ами аз попринцип гледам първия епизод и ако ми харесва - продължавам. П. п. И аз съм гледал Бурята, даже не съм изпускал никога серия, съветвам те да гледаш индийските, има повече разнообразие...

5.   Заради хора като теб, България все повече ще потъва. Спрете да гледате тези турски сериали, така телевизиите им купуват все повече и повече серии, защото има гледаемост и пълнят гушите на турците, които, ако имат възможност веднага пак ще ни поробят. Има супер яки сериали на днешно време, които са американски или испански и аз ги гледам и са къде къде по-хубави, а не като в турските, където 20 серии някой умира и накрая пак остава жив. Гледай сериалите-Малки сладки лъжкини, Американска страшна история, Дарма и Грег, Отчаяни съпруги, Непорочната Джейн, Подли камериерки, Бивши, Трева, Как се запознах с майка ти, Грозната Бети. Дават ги по Фокс Лайф и като го пусна от сутринта и до вечерта има какво да се гледа. Спри с турските.

6.   Хаха, момичето което е написало статията й прочетох коментарите във форума... Само за Ангелския остров и Бурята говори... Познах ли те?

7.   Ужас! Не ги е срам! Да пускат "готините" сериали, че хората ще вземат да направят някоя глупост, като например... да прочетат някоя книга, вместо да бичат пред телевизора/компютъра. Не знам вече дали е смешно или трагично...

8.   Това ако не е написано с цел провокация и някой да се посмее на коментарите, значи много имаш да наваксваш в интелектуално ниво, ха-ха-ха

9.   Периодът на хубавите сериали завърши след започването на глупавите турски и индийски бози!!!

10.   Вземи прочети едно книжле, вместо да разчиташ на това какво другите ще ти пуснат по ТВ-то. Книгите са леснодостъпни и има тематики за всеки вкус.

11.   Пфф, ей тез турци ви взеха умна бре!
Има толкова много американски филми, като не те кефят сапунките.

Заляха ни високи и дълбоки вълни от турски сериали, no comment...

12.   Много са си хубави сериалите. И Аурора, Елена и Бурята не са турски сериали. Американски хубави вече няма. тия по Фокс са пълни бози. Хубави бяха Женени с деца, Какво ще кажат хората, Ало Ало и Само за снимка.

13.   Ма много сте груби и обиждате. Моля само фенове на сапунките да пишат.

14.   То донякъде вече и не излизат такива хубави филми и сериали. Глобализацията е факт. Достъпът до огромно количество информация - също и може би затова хората вече трудно можеш да ги изненадаш с нещо. В момента и Холивуд и Боливуд са в криза откъм история. Не излизат вече толкова хубави филми заради посочените факти :)

Узунов

16.   И турските и американските сериали НЕ струват.
Тези, които пишат за промити мозъци от турски сериали, не е зле да се замислят какво им причинява и гледането на американските бози.
Гледайте повече европейско кино! Класи над изброените от вас сериалчета е.

17.   Аз съм на 16 и не ме е срам да си призная, че харесвам сериали :) Най- любимия ми беше "Лицето на другата" както и "Неопитомени красавици". От турските харесвам "Листопад" и "Огледален свят". Сега следя "Двете лица на Истанбул". Като цяло и на мене ми липсват латиноамериканските сериали :(

18.   Малеее, ако това ти били хубави сериали... Да си смея ли, да плача ли? Когато чуя "добър сериал" веднага се сещам за Breaking bad, Prison Break, Game of thrones and so on. Кви са тия турски простотии? ! Я, се стягяй.

19.   Ако турските сапунки ти е представа за хубави сериали си назад. The vampire diaries, The originals, Scream Queens, Young and hungry това са сериалите коитo аз гледам гледам ги във вбох или си ги свалям от замундата. Има още много интересни тийн интересни сериали момиче на твоите години трябва да гледа такива такива сериали а не сапунки като баба ти

20.   Да. Си. Призная. Аз. Харесвам. Много. Много латино сериали те са яки супер. Качесвени и яки и. Аз. Много. Харесвам. Трима. Братя. Три сестри той е моят любим сериал. Хуан. Реяс и. Норма ги. Харесвам. Много. И. Много. А. Тея. Турски. Бози са. Тьпотия и грозотия. Американските са. Много яки сериали. Аз. Следя. Пожарникарите от. Чикаго. Полицайте от. Чикаго Рьш. Военни престьпления лос анджелис а. Хавай 5. 0 е. Вьрхьт. Този сериал е. Много як

27.   Тайните. На. Времето. Много. Як сериал. Гледайте. Го. Много. Е. Як. Всяка. Сьбота и. Неделя 10 часа. До 13 часа. Битиви лейди

38.   Едно. Време. Какви супер сериали даваха. О. Яко беше. Даваха. Спасители на плажа. Толкова як сериал беше

39.   Турски сериали. Те са. Глупост. И грозотия

40.   Трима. Братя. Три сестри. И. Аз. Го. Харесвам як. Сериал и. Сериала е. Хит в. Всяка. Дьржава. Много як. Сериал

41.   Аман. Мразя. Турски сериали много са тъпи и грозни глупости колкото искаш Срамота е.

42.   Аз. Много. Харесвам. Американски. Сериали. И. Мексикански якк са. Има. Един Хавай 5. 0. Много як сериал.

45.   Гледайте "Викторианска готика" и "Истински детектив" по HBO-в това е истината.

46.   Турските сапунки не се включват при хубавите сериали. Хубав, да не кажа перфектен е сериалът "бягство от затвора". Никой не реве на всяка 3та минута, няма малоумни драми и глупости. Земен, реален, прекрасен сериал. Пък и ще научиш кои са истинските серийни убийци и тайни агенти. Тогава няма да ви се иска толкова много да сте Джеймс Бонд. Дори може да преоткриеш себе си в някой от героите, защото дори и да не са кой знае колко много, няма нито един герой, който да си прилича с друг герой, както е в турските сапунки. ☺☺

47.   Индииските сериали са мого хубави аз съм голям фен на тях. Индиските сериали са и много интерсни. Аз не гледам никакви други сериали освен индийски. Престанете да твърдите че индийските сериали не са хубави и интерсени.

48.   Има много хубави сериали, айде моля ви се

50.   Препоръчвам ти корейски сериали. Във vbox7 има много с бг превод а в други сайтове има с английски. Много са интересни.

51.   Индийските сериали са най интересните и хубави. Има песни има танци има драма има веселие.

53.   До Коментар 1
Здравейте аз сьм огромен фен на сериала хит Неопитомени красавици този сериал ми беше любим в детството
Препорьчвам ви сериала хит Кой Кой е всяка вечер без сьботите и неделите от 21 до 21 55 22 часа
И всяка сутрин без сьботите и неделите от 10 до 10 55 11 часа по Бтв Лейди
Брагодаря ви
Лека Вечер

54.   Здравейте има и хубави и не чак толкова хубави сериали по бг телевизията
Всеки гледа това което му харесва
Брагодаря ви
Лек Ден

56.   Game of thrones, Peaky Blinders, Chernobyl. Това са топ сериалите за мен. Български изобщо не гледам или турски.

57.   Здравейте препорьчвам ви сериала хит Италианската булка по Бтв Лейди

58.   Абе много сте интересни значи... Какво като момичето харесва турски сериали... Всеки си има различно понятие за хубави сериали това че вие не харесвате турските сериали не означава не ние не ги харесваме!

59.   Хубави сериали вече отдавна не дават от както започна модата на турските и индийски боклуци. Латино сериалите си бяха номер 1 и то хубавите като:Касандра, Вдовицата в бяло, Росалинда и така нататък ето това са хубави сериали които вечно ще се помнят. За съжаление такива сериали в днешмо време едвали пак ще се правят

60.   Пусни си " На по-добро място" (The good place). Много интересен сериал, но малко кратък. През Януари 2020 ще бъде края на последния сезон от общо 4. Първите 2 ги има в замунда с бг аудио, трети и четвътри ги има само с английско аудио. Сериала е върха, нещо различно е и си заслужава.