Споделена история от Тинейджърски

Най-готиното момиче...
Здравейте на всички !!! Аз съм момиче ;) на скоро се запознах в интернет с едно мн добро,готино и красиво момиче което учи в моето училище но не сме се виждали защото сме в различни смени :( Тя се държи мн мило с мен ..казвала ми е че може винаги да разчитам на нея и че винаги ще ми помогне с каквото може >> И аз започнах да я чувствам много близка все едно сме приятелки от много време споделяме си мн неща,често имаме еднакви проблеми и така....Имамме разлика 2 години според вас може ли да бъдем приятелки и тя дали ме обича толкова колкото аз нея ? Сори за тъпите въпросии, но мн ме интересува вашето мнение :) мерси предварително.... = ))

Коментари

1.   За каква обич говориш след като даже не сте се виждали, нещо не схващам. А относно приятелството, разбира се, че можете да бъдете приятелки без значение каква е разликата във възраста ви. Но аз така и не разбрах какъв ти е проблема.

2.   Не те съветвам да ставаш хомосексуална.

3.   Не приятелска обич ... нищо повече

4.   Момиче продължавай да бъдеш ГЕЙ! Не ставай ЛЕЗБИЙКА! Чу ли... Ами за това че се държи мило с теб... и аз съм правила така с по-малки от мен, но не съм ги чувствала като сестри, в смисъл помагала съм им, когато имат проблеми. Не че изобщо не ми е дремело за тях, харесвала съм ги ама не като най-добри приятелки :)

Може да сте много добри приятелки,тя е от твоето училище, така ще се запознаете лично по-лесно. Например може да и кажеш по скайпа да те изчака, ако ти си 2 смяна и така да се видите и ако си 1 смяна да я изчакаш ти и така после може да си уредите среща събота или неделя :)

5.   Това, че не сте се виждали не е никакъв проблем според мен. Аз също преди няколко месеца се запознах с едно момиче в чата и сме много близки, без да сме се виждали. Трудно е за възприемане, но факт. :) Разбира се, че можете да бъдете приятелки, възрастта няма никакво значение.