Споделена история от Тинейджърски

Какво да правя?
Здравейте,
Искам да ви попитам какво да правя със приятелката си. На 14 съм и учим във един клас със нея и от една-две седмици си пишем, че се обичаме, целуваме се и така.
Проблемът е, че не знам как да кажа на съучениците си за нас защото ме е страх как ще реагират. Може да ми се смеят или да кажат гледай го този със коя се хвана или..

Още един проблем е, че не знам какво да правя заедно със нея. Очевидно от изброеният проблем по-горе не съм много близък със нея в клас, а единственият момент е след училище когато се прибираме. Можете ли да ми кажете какво да правя със едно момиче по принцип защото имам приятелка за първи път!

Съжалявам за правописните грешки(ако имам такива)
Моля помогнете ми!
Благодаря!!

Коментари

1.   Защо пък трябва да им казваш? !?
Можеш да си дружиш тайно с нея, пък и да ви видят, няма страшно, те закачат само тези, които са сами.

2.   да не ти пука какво мислят другите!
Ако я обичаш истински се старай да я задържиш както и тя теб. Започнете да се сближаваме и пред другите в клас, защото наистина ще са изненадани.

3.   Защо трябва да им казваш на съучениците си каквото и да е. Това си е твоят личен живот и не им дължиш никакво обяснение. Ако те попитат, им кажи, че сте приятели и толкова.

4.   Ако ти се смеят значи се държат като малки деца...

6.   Какво въобще ти пука за мнебието на другите! Ако си щастлив с нея и се обичате, другите нямат право да ви упрекват... излизайте повече извън училище- по молове, градинки, заведи я на кино и през цялото време бъди момчето, в което се е влюбила! ☺☺

7.   Какво въобще ти пука за мнебието на другите! Ако си щастлив с нея и се обичате, другите нямат право да ви упрекват... излизайте повече извън училище- по молове, градинки, заведи я на кино и през цялото време бъди момчето, в което се е влюбила! ☺☺

8.   Здравей,
Аз съм на твоята възраст и знам как учениците могат да се шегуват с вас, да ви бъзикат. Но това ще бъде за кратък период от време, особено, ако им покажете, че не ви интересува тяхното мнение.
Относно това каквво да правиш заедно със нея- дръж се мило с нея, помагай й, изслушвай я, забавлявайте се.
Надявам се да съм помогнала.

9.   Виж драго ми човече, аз съм ти наборка и съм минала през това. Слушай внимателно-не бива да те притеснява мнението на другите и най-малко да те интересува какво ще кажат. Щом харесваш това момиче продължавай в същия дух!

10.   Не си длъжен да казваш нищо на съучениците си. Твоят личен живот не се нарича личен без причина.

11.   Първо, защо е нужно да им казвате нещо? Бъдете си близки и там и като ви питат, ако ви се казва истината, кажете, ако не, пошегувайте се нещо. Да ти се смеят "С коя си се хванал"? Че какво й е на нея, важно ли ти е мнението на класа? И да кажат нещо за нея, защити я, бъди мъж!!! Гордей се с момичето си! В моя клас като бяхме 8 клас също се хванаха едни двама, седяха си заедно и не им пукаше. Класа изобщо не им се е подигравал, даже им стана тъпо като скъсаха :D