Споделена история от Тинейджърски

Оффф писна ми от смотаното ми гадже!
Да ви кажа много ми писна. Сексът ни е супер и сигурно за това седя. С него изпитвам неща, които не са ми се случвали преди, но не говорим за бъдещето понеже той ми е казвал, че трябва да е стабилен финансово, за да се обвърже изцяло, а в момента живее с техните. Той си обикаля разни сайтчета. Хващам го да пише простотии като някъв смотан чики**ия из секс сайтовете. Знаем си регистрациите там ала бала ама е дразнещо някак си. Предполагам че разбирате.

Аз излизам с някви други, но са ми тъпи. Не съм стигала до секс де, защото не искам, просто съм си такава.
Сега като го пиша това, то нашето май не е връзка.
Единственото, че се познавам с техните, майка му безумно ме харесва и той се познава с нашите.. ходим година и половина- две. Поне да криеше тия простотии, че сваля други в интернет, май щеше да ми е по-добре, а той ми казва, че само пишел глупости да се забавлява и това, че казва на някоя "покажи си ц**ите" не значи че не ме обича. Не го прави пред мен де, но аз разбирам явно понякога, така се случва.

Знам, че ще кажете зарежи го, но и вие знаете че отстрани лесно се дават съвети.

Сега ми е някъв момент за размишления. Иначе винаги ще ми даде пари ако нямам, ще ги раздели по равно, колкото има на две - за мен и за него, ще ме погали и прегърне...
Когато се скараме все казва... аз не съм ти предишните ти гаджета лигльовци дето търчат да ти се мазнят, каквото и да си направила и да ти дават да ги тъпчеш както си искаш.

И така... нали пълно щастие няма все пак. Ако имаш едно, нямаш друго. Аз не се примирявам лесно, но започва да ми писва този живот.

Дали да се пусна по вълната пък каквото стане?
Имам ли избор всъщност?

Коментари

1.   Миличка, едно ще ти кажа: кой какъв си е и, където има дим, има огън. Моят приятел години наред си пишеше и се занасяше с някакви уж 'приятелки', но в крайна сметка представите му за приятелство се размиха и най-безцеремонно започна да се въргаля с тях. После се оправдаваше, че сгрешил, че се оплел, че нямал намерение и такива простотии. Ако човек е сериозен, ужавава себе си и партньорката си и, още повече, ако е щастлив във връзката си, няма работа да пише по сайтове на други жени да му показват циците си, нито да виси по кафета с тях, нито да им ходи на гости или да им оправя компютъра, примерно (за тази цел девойките да си намерят свои гаджета). Твоето момче (не казваш на колко е години) е с пубертетско съзнание и очевидно мечтае за разнообразие и полигамия. Имай това предвид като разсъждаваш за съвместното ви бъдеще. Такова поведение обикновено води до един край и то нещастен - изневяра.

2.   Имаш избор-да престанеш с детските лигавщини ако искаш да имаш сериозен човек до тебе!Звучиш като някаква 15 годишна пикла.На толкова ли си?Ако си на повече,все ще знаеш,че освен секс има и нещо наречено любов и загриженост към човека до теб.

3.   Гаджето ти смотано, а другите ти тъпи! Е, няма угодия за такива като тебе! Както си го подкарала - скоро смотаното ти гадже ще се превърне в смотан съпруг (макар и да не е същата биологична единица като сегашния), другите ще продължават да са си тъпи, а само ти ще си готината и съвършената.
Струва ми се, че с гаджето ти сте си лика-прилика - както ти излизаш с "някви", но не стигаш до секс, така и той сваля някви по нета, но не стига до секс...

4.   От темата ти само разбрах, че си адски нестабилна психически. Адски неподредени мисли, ще ти дам един съвет, прочети темата си отново и отговорите сами ще дойдат.
ПисанЯ

5.   Аз ако цъдя по начина по които пишеш,си доста разглезена и нетърпелива.Ще оставиш ли едни сайтове да ви разделят,като се обичате.Според мен излищно се нервираш

6.   избор винаги има направи ти своя.