Споделена история от Тинейджърски

Не мога да разбера какво иска
Здравейте! Първо искам да помоля всички, които ще прочетат тази история, да не бързат да ме съдят. Осъзнам, че това което правя не е правилно. Достатъчно ми е вътрешото неудобрение на постъпките ми, моля ви, не ме упреквайте и вие. Извинявам се предварително, ако правописът ми не е правилен.

Казвам се на Н и съм на 13 години. До сега през живота си съм имала само един "сериозен" приятел. Докато бях с него срещнах момче, с което нещата тръгнаха уж на шега. Той е с 6 години по-голям от мен. Първата вечер когато се срещнахме за мен всичко беше шега. Всичко беше временно и не го вземах насериозно. Започнахме с прегръдки и целувки. Той поиска да отидем у тях. Отказах му. Бях предубедена относно секса. Бях твърдо решена, че ще чакам точния човек и това няма да се случи на тази възраст. Имахме уговорка за следваща среща в близкото бъдеще, която обаче се осъществи след 2 месеца. Тогава той искаше същото. Още държах на моето и отказвах. Вътрешно психиката ми започваше да се разклаща и части от мен вече искаха да го направят с него. Но още бяха останали части разум в мен и не го направих. Знаех, че той ме използва и иска единствено секс от мен.

Уговорката за скорощна среща беше на лице, но отново не се осъществи. Този път следващата вест от него беше чак след 6 месеца. Тогава вече знаех, че той имаше приятелка, но въпреки това не отказах. Видяхме се и този път не го направих въпреки няколко часовите молби. Още вярвах в това, че той ме използва и няма никакви чувства, но вече някаква част от мен се питаше защо го прави, защо изневерява на 18-годишната си приятелка с някакво момиченце на 13 години. По-късно разбрах, че те не са заедно вече. След няколко месеца започнах да хлътвам по него и вече определено исках той да ми е първия. Обадих му се и го направихме. Чак след това разбрах, че той има друга приятелка. После разбрах, че и тя е на 18 години и сериозно започнах да се питам защо ме търси, след като има опитно момиче до себе си. Мислех си, че следкато му пуснах няма да ме потърси повече, защото вече не съм интерсна за него, но след това отново ме потърси. После аз го търсих, а той откликтна на желанието ми. След една година и четири месеца бях започнала да се привързвам към него. Едва ли можеше да се нарече любов, но имаше привързаност по между ни или поне от моя страна. Той държеше всичко това да се пази в тайна. След последните ни две срещи се чувствам много объркана. Незнам какво точно иска той. Само секс, което е очевидното, но в целувките и начина по който ме прегръща чувствам, че има и нещо друго. Не мога да разбера и се чувствам ужасно объркана. Защо след като си има сериозна приятелка от вече 3 месеца защо продължава да търси мен и да рискува тя да разбере? Казват, че чувствата и симпатиите не се казват, а се показват. Той го показва, когато е с мен, че не е само секс, но друга част от мен говори, че не е съвсем така. Не знам какво да си мисля. Как мислите вие? Има ли нещо или е само секс? Но ако е само секс, защо "връзката" между нас продължава вече повече от година. Защо продължава да търси точно мен? Той е достатъчно красив, за да има почти всяко момиче, но има ли някакви чувства от негова страна за да търси точно мен, как мислите вие ?

Коментари

1.   Боже! Боже! Какво очакваш да чуеш?! Ми прочети си историята и си отговори сама! Ако ти харесва да те използва за забавление от време на време-продължавай си така!!! На 13?!!! Това според мен не е нормално!!!

2.   Хлапачка! Това е моето мнение.. След време ще го разбереш. Дано само не съжаляваш много.. Моят съвет е да спреш да време!

Smile

3.   Чрез теб се изживява като "мачо". Ти за него си "завладяна неосквернена територия" и за това си ценна. Ако търсиш чувства в това обаче дълбоко се лъжеш - просто четка егото си с тебе, и се възхищава сам на себе си "КаКъВ гОлЕм ПиЧ Е!!!". Това го възбужда ужасно много и това е страстта, която чувстваш в целувките му (тя всъщност не е към тебе, а е вълнение от собствените му "достойнства" и "постижения").
И понеже вече поосъзнато момиче на 18 трудно може да издържи простотиите на келшче като него, затова и "сериозните" му приятелки се сменят толкова често. Ти обаче още не можеш да разбереш какво точно става, и затова винаги си му "спасителния пояс".

А да те питам - на 12-13 г. не си ли подранила малко с тези драми? Има време, ЩЕ ТИ ПИСНЕ ОТ ТЯХ направо! За къде бързаш? Не е ли по-важно СЕГА, когато му е времето, да понаблегнеш на образованието си (макар, че доста грамотно пишеш в сравнение с другите си набори - честито!), вместо после да си скубеш косите как да наваксваш?

4.   Сериозно лимислиш, че "има нещо"?!
Не се питай защо изневерява на 18-годишната си приятелка с теб. Явно не може да е само с една и си търси разнообразие. Намерил си е лесно чукане, защо да не те използва? Малко са мъжете, които не биха го направили. Щом си му позволила да го направи, сега си търпи последствията докато ти дойде акъвла в главата!

Мег*

5.   Бооожее днешните деца! За къде бързаш? Както и другите ти казват това ще ти остане като петно за цял живот!

6.   Момичето търси съвет относно това,което ВЕЧЕ е направило.Стига обиди и 'въх,Боже,жива да не бях!'!Мило девойче,сега съзряваш и ти се иска първата любов да е приказка.Но това момче не е твоя герой!Явно те използва,защото си още наивна и ти се иска романтика.Сексът не е всичко в една връзка.Любовта ще дойде и при теб,когато съзрееш за нея освен физически,и духовно.