Споделена история от Тинейджърски

Луда ли съм?
Здравейте, аз съм момиче на 18 години... имам приятел от доста време, семейство което ме обича, отлични оценки, добър клас. Всичко изглежда добре но не. От около година почти постоянно мисля за това какво се случва след смъртта, къде се намираме във Вселената и разни такива неща. Другия ми проблем е че понякога не знам просто къде се намирам, поглеждам се в огледалото и ни мога да се позная, говоря с родителите си и се чудя кои са тези хора. Преди ми се е случвало, преди 4-5 години и си минава и после пак започвам да мисля същото. Бих се радвала ако ми дадете съвет. Благодаря предварително

Коментари

1.   Не си луда, а се вкарваш сама във филми

2.   Прочети зa aктивирaнa ДНК.

3.   Имам същия проблем, на 16, просто си мисля ето ме, това е моят живот, ако не бях в това тяло, ако не гледах през тези очи, ако се бях родила в испаания например нямаше да подозирам кои са тези хора които наричам приятели!

4.   Не си луда, всеки си задава тези въпроси. Това са екзистенциални въпроси. Като те влече това се ориентирай към будистка и езотерична литература. Луди са тези, които мислят само за секс.

5.   до номер 4. Защо трябва да са луди тези който правят секс само неразбрах а и не се чувствам луда невиждам и какво общо има това с темата но както и да е.

Авторке не си луда почти всички се чудим на подобни неща, защото нямаме отговори. Всички предполагат или си мислят неща, но дали е така как щеше да е и т. н. въобще не си луда това са най нормални въпроси почти всеки си ги задава, но надали ще намерим обяснения, надали... :)

6.   Не се опитвай да разсъждаваш над неща, върху които не си намерила отговор толкова време. Излизай с приятели, прави неща които са ти забавни. Например слушай музика, която ти харесва (аз лично слушам метъл и ми е много яко).