Споделена история от Тинейджърски

Приятелството
Имам най-добрата приятелка на света!
Искам целият свят да разбере каква щастливка съм с приятел като нея! Двете се разбираме само с поглед, познато ли ви е? Без да е казала нещо аз вече го знам и обратно! :) Невероятно е!

Познаваме се от малки. Винаги съм знаела, че приятелството е най-ценното нещо и ми беше тъжно като знаех, че нямам най-добър приятел до себе си. Години наред тя и аз се подкрепяме, плачем и се смеем заедно, тя ми е като по-малка сестра.

Днес осъзнавам, че тя е моята най-добра приятелка, човекът на когото мога да разчитам винаги и за всичко!!! Пожелавам Ви от все сърце и на вас един такъв най-добър приятел! :)

Коментари

1.   Браво! това е хубаво...

2.   Абе, не се кълни толкова и не си създавай кумири, защото лесно се срутват. Слез на земята. Казвам ти го от личен опит, защото и аз се кълнях в приятелката си от детинство пък тя ме предаде по най-класическия начин. Не ти го пожелавам, разбира се !
Кора

3.   Подкрепям Кора! Страхотно е да имаш толкова близък човек до себе си, но трябва да знаеш, че нищо в живота не е сигурно. И на мен ми се е случвало да се разделя с най-добрата си приятелка, като съм я мислила за сестра. Така че не се кълни в нещо, което не притежаваш. Обичай я и й се доверявай, бъди всеотдайна и ти..но по-добре не я обожавай

Мег*

4.   От добрите приятели стават най-качествените предатели!
Калисто

5.   Имай си едно наум! Както са казали хората преди мен...

цитирам "дори и най -здравите гуми един ден изпускат въздух" дано си разбрала метафората :)

6.   Това, че имаш такава приятелка е толкова хубаво.
Но наистина, имай едно наум. Знам, че сега, когато четеш това си мислиш, че ти говорим празни приказки, но не е така.
От личен опит ти казвам. И аз имах приятелка, в която се кълнях. Предаде ме по един грозен начин, а точно тя беше тази, която ме накара да повярвам в приятелството за пореден път.